ÚVODNÍ STRÁNKA

Český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na míru

♦ Návrhy, vizualizace kuchyní a interiérů ZDARMA

♦ Dopřejte si nejvyšší kvalitu za nejnižší možnou cenu

NAŠE PRODEJNA


Cejl 72 Brno

Content not available.
Please allow cookies by clicking Accept on the banner

Brno zakázkový nábytek

Brno zakázkový nábytek

Brno zakázkový nábytek

Začátkem tak jako každé realizace je předem domluvená schůzka se zákazníkem na našem studiu v Brně. Na první schůzce si se zákazníkem projdeme přání a požadavky zákazníka spolu s možností prostoru. Z dekorů je na výběr nepřeberné množství dekorů a barev od předních výrobců těchto materiálů jako jsou například Egger, Kronospan, Senosan, Kaindl a další. Jelikož se zabýváme nejen grafickými návrhy na našem studiu, ale také následnou výrobou a finální montáží u zákazníka – nejsme omezeni určitými dekory či rozměry. Proto můžeme z jakéhokoliv materiálu a barevného odstínu na trhu vyrobit cokoliv dle Vašeho přání.

 

Brno zakázkový nábytek

Brno zakázkový nábytek

Brno zakázkový nábytek

Na této velice luxusní realizaci obývací TV stěny je kladen důraz na materiály nejvyšší kvality a lesku. Dalším přáním bylo netradiční zkosení horních skříněk. Zde je zářným příkladem podstata zakázkového nábytku na míru. Myšlenka zde byla, aby horní skříňky obývákové sestavy jakoby byly zapuštěné z části ve zdi. Tímto se celá sestava stává zajímavější. Celý interiér podtrhuje nádherná barevná stěrka z které o to více skříňky jakoby vystupovaly. Navíc se podařilo dokonale sladit barevné provedení stěny se skříňkami z materiálu Senosan v barevném odstínu světlounké vanilky a světlé metalické šedi. Další velikou výhodou tohoto materiálu SENOSAN je i provedení oboustranného lesku v SCR, což je označení vylepšené vlastnosti tohoto akrylátového lesku proti poškrábání.

Brno zakázkový nábytek

Další nedílnou součástí je samozřejmě technické řešení celého projektu. V každém projektu musí být spojena designová a výrobní část. Vše co je graficky navrženo a zvizualizováno musí být odborným technikem vyřešeno i po stránce konstrukce a technické funkčnosti.

Zákazníci jsou velice spokojeni a my jim přejeme tímto mnoho krásných a příjemných chvil v novém bydlení.

 

Pokud by jste si přáli také návrh a cenovou kalkulaci obývací stěny, či jiného nábytku. Neváhejte a kontaktujte nás například zde v kontaktech, či zanechte vzkaz a my se ozveme.