ÚVODNÍ STRÁNKA

Český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na míru

♦ Návrhy, vizualizace kuchyní a interiérů ZDARMA

♦ Dopřejte si nejvyšší kvalitu za nejnižší možnou cenu

NAŠE PRODEJNA


Cejl 72 Brno

Designová kuchyně

Designová kuchyně

Designová kuchyně

Tato designová kuchyně vznikla ve spolupráci s architektem a dotvořena na naší prodejně v Brně. Vyrobena je na zakázku dle několika požadavků a danému rozměru. Vyniká čistou linií a je i velice praktická. Úložného prostoru je tu dostatek pomocí zásuvek i v polo-ostrůvku. Ten je spojen s jídelní stolem ze stejného materiálu, jako dvířka a pracovní deska.

Vyniká ve krásném sladění a spojení s podlahou- díky obložení za pozadím linky. Bílá dvířka jsou díky nerezovému soklu skvěle oddělena. Vysoké skříně jsou zarovnány linií horních dvířek s úrovní překladu okna a vstupu na terasu. Drobné úchytky dodávají této designové kuchyni hladkost a nerozbíjí čistotu krásné bílé barvy. Ta pak i lemuje horní skříně ve kterých je nenápadně zabudovaná sklopná digestoř. Digestoř a další spotřebiče jsme zvolili značky Electrolux.

Designová kuchyně- kontrukce

Konstrukce skříní je z bílého matného lamina Egger. Skříně jsou díky plastovým nožičkám izolovány od podlahy a zakryty nerezovým soklem. Využíváme platového soklu potaženým ALU plechem v imitaci nerez. Tento pak vyniká výdrží a nebobtná ve spojení s vodou při mytí podlahy jako sokl z lamina. Další prvky jsou pak doplněny v imitaci nerezu. Jsou to: Kuchyňské spotřebiče známé a kvalitní značky Whirlpool( které i zapojujeme), úchytky a kvalitní designová těsnící lišta.

Designová kuchyně – největší plocha je bílá. Není to jen obyčejná bílá lesklá- je to vysoký akrylátový lesk SENOSAN doplněný povrchovou úpravou proti poškrábání SCR. Ten vyniká čistotou plochy a hladkostí. Dále pak dvířka a pracovní plochy v dekoru beton světlý od známé značky Egger.

Designová kuchyně

Nejen povrchové a plošné materiály jsou založeny na kvalitě. Designová kuchyně klade důraz nejen na krásu, kvalitu prvků, kuchyňských spotřebičů a plošného materiálu. Největší důraz je kladen na kování. To je v jakékoli kuchyňské lince nejvíce zatěžováno. Proto jsme zvolili kování pantů s integrovaným tlumením Blum a moderní zásuvkové systémy Hettich Arcitech. To vyniká vysokou nosností a kvalitou tlumeného plnovýsuvu. Další nejvíce namáhanou součástí je dřez a baterie. Proto volíme Německou značku Schock se kterou jsou zákazníci velice spokojeni díky kvalitě propracování.

Designová kuchyně

Byla vytvořena v Brněnské naší výrobě, kde naši truhláři vyrábějí nejen takovéto designové kuchyně, ale i další nábytek do domácností, prodejen, kanceláří a dalších prostorů. 

S návrhem Vám milerádi pomůžeme na naší prodejně v Brně. Domluvte si schůzku a vytvořte si svůj sen o krásném bydlení. Zde najdete adresu prodejny, otevírací dobu a kontakty.

Submit