ÚVODNÍ STRÁNKA

Český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na míru

♦ Návrhy, vizualizace kuchyní a interiérů ZDARMA

♦ Dopřejte si nejvyšší kvalitu za nejnižší možnou cenu

NAŠE PRODEJNA


Cejl 72 Brno

Content not available.
Please allow cookies by clicking Accept on the banner

Kuchyň do L

Kuchyň do L

Kuchyň do L

Kuchyň do L vznikla do startovacího bytu. Požadavek na kuchyňskou linku bylo nejen její prostorové vyřešení. Ale také aby byla lehká, moderní a účelná. Nezaplňovala místo příchodu do místnosti a byla decentní. Proto jsme zvolili bílý lesk v kombinaci s pracovní deskou a dekoračním panelem Egger- Beton tmavý. Ten vyniká krásným i když chladnějším dekorem moderního betonu.

Vrchní skříně jsou pro decentnost bez úchytek a otevírají se na dotek. Krásně tak vynikla vestavěná mikrovlnná trouba v horních skříních a tím ušetřila místo na pracovní ploše. Jako dekorací, pro případné stolování, či návštěvu vznikl předěl barem. Ten se doladil ALU hranou pro výjimečnost a podtrhnutí celého designu.

Kuchyň do L- konstukce

Kuchyně do L disponuje nejmodernějším a velice kvalitním kování značky Hettich Arcitech. To vyniká skvělou nosností, hybností a perfektním tlumením. O plno- výsuvných kolejnicích není potřeba psát.

Panty jsou neméně kvalitní od značky Blum- Blumotion. Nejen, že mají integrované tlumení, které není pak potřeba nikam dále vrtat. Zajímavé oddělení dvířka od skříně. Jde velice jednoduše díky Clip-on systému. Odepnete ode skříně a pak zase zacvaknete zpět. Žádné štelovaní dvířka zpět do polohy. Vše zůstane zachováno.

Kuchyň do L

digestoř, myčka, trouba, varná deska a mikrovlnná trouba značky Electrolux.

U trouby je dekorativním prvkem černé kalené sklo na ovládacím panelu, ale je i velice dobřevybavena. Ať už jsou to katalytické panely pro snadnou údržbu, pečící sonda, která je velkým pomocníkem při pečení a přes displej udává teplotu masa. Tím zjistíme jeho propečení bez nutnosti propichování a otevírání trouby. Dále pak teleskopické výsuvy, aby pří povysunutí plechu či pekáče nepřepadl. Neméně podstatný je i manuální dětský zámek a tlumené dovírání dvířek.

Myčka je plně integrovaná (schovaná celá za dvířko), ale díky funkci promítání displeje na podlahu neztrácíme přehled o času konce mytí, aniž by se myčka musela otevřít. Electrolux v těchto řadách myček disponuje i zvětšeným objemem a přídavným mycím ramenem, které napomáhá lepšímu mytí a oplachu.

Lednice bude volně- stojící.

Varná deska je indukční pro rychlejší vaření, úsporu času a energií. Indukční technologie je oproti sklo-keramické desce výhodná i údržbou a není potřeba mít hrnce přesně na rozměr varné zóny, ale i menší. Vaření působí pouze na hrnce v daném prostoru a nenahřívá okolí (pouze teplotou hrnce).

Na našem studiu v Brně si můžete detailně prohlédnout některé vystavené kuchyňské linky, případně vzorky barev a dekorů. Rádi Vás zde uvítáme, případně zodpovíme dotazy. Pokud by jste již měli zájem o konzultaci- zde v kontaktech si můžeme spolu domluvit schůzku po telefonu, či emailu.

Odeslat