ÚVODNÍ STRÁNKA

Český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na míru

♦ Návrhy, vizualizace kuchyní a interiérů ZDARMA

♦ Dopřejte si nejvyšší kvalitu za nejnižší možnou cenu

NAŠE PRODEJNA


Cejl 72 Brno

Content not available.
Please allow cookies by clicking Accept on the banner

Kuchyňská linka do Bytu

Kuchyňská linka do Bytu

Kuchyňská linka do Bytu

Na začátku je prostor…prostor, ale jak ho využít co nejlépe…jak se bude člověk pohybovat, kde se uloží věci. Jak nejlépe zorganizovat práci?

U těch vychytaných kuchyňských linek se prvně tvoří návrh a pak navrhne prostor a zdi kolem. Většina klientů nemá takovou možnost a tak je nutno se prostoru přizpůsobit a využít jej naplno. Né- každý ale má tu představu a praxi. Zvláště kuchyňská linka do bytu, kde nejsou velké prostory a nebo vždy nějak omezené, tak se tvoří obtížněji. Od toho ale vyrábíme kuchyně na míru každému a tak dokážeme prostory využít naplno a vytvořit i pěkný vzhled.

Materiály používáme ty nejkvalitnější a tím jsme si jistí i velkou spolehlivostí. Dopřejeme Vám i velký výběr dekorů, povrchů a barev. V dnešní době je i velký výběr elektrospotřebičů, dřezů, baterií různých značek. I s tím Vám rádi poradíme a doporučíme přímo pro Vás.

Kuchyňská linka do Bytu

U nás na studiu třebas při kafíčku spolu projdeme požadavky na Váš interiér. Projdeme vzorky materiálů EggerKronospanSenosan a další. Pochlubíme se naší prezentací vystavených vzorků kuchyní, obýváku a vestavěné skříně. Na zadané rozměry se vytvoří v grafickém programu prezentace vytvořené sestavy nábytku a probereme další varianty. Každý zákazník je pro nás výzvou. Rádi tvoříme Vaše vysněné bydlení, nebo vyřešíme nábytek pro dostatek prostoru uložení věcí, oblečení, či krásnou obývací stěnu pro Vaše pohodlí.

Home Interier Design s.r.o. není jen interiérové studio. Jsme výrobci nábytku, kteří se přiklánějí k Vašim požadavkům, potřebám a možným prostorům. Dodáme pár rad, doporučení, pomůžeme s výběrem dekorů, poradíme s vhodnými spotřebiči a díky obrázkům se vžít do budoucí realizace interiéru. Přistupujeme ke každému zákazníkovi, jako jednotlivci a věnujeme stejný čas každému jak je potřeba. Interiéry Brno v Home Interier Design– setkáte se s osobitým přístupem a užijete si plánování naplno. O to víc se Vám pak bude bydlet lépe.