ÚVODNÍ STRÁNKA

Český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na míru

♦ Návrhy, vizualizace kuchyní a interiérů ZDARMA

♦ Dopřejte si nejvyšší kvalitu za nejnižší možnou cenu

NAŠE PRODEJNA


Cejl 72 Brno

Content not available.
Please allow cookies by clicking Accept on the banner

Kuchyňská Linka

Kuchyňská Linka

Kuchyňská linka

Tato krásná kuchyně vznikla na základě požadavku zákazníka vytvořit kuchyňskou linku s dvířky černé barvy. Pro moderní vzhled jsme použily černý “super” mat značky Egger. Vyniká skvělou povrchovou úpravou a na dotek velice příjemný materiál. Pro dosažení příjemného a útulného nábytku je použit dekor dřeva jak na podlahu, tak i na pracovní desku ( Kronospan K003PW)  a obklad linky. Pro u uzavření dekoru jsou vysoké skříně celé černé a s barvou soklu.

Velkou zajímavostí je vchod do místnosti spíže přes skříň. Vchod je zamaskovaný vysokou skříní- tvářící se jako ostatní. Je tomu však jinak.

Spotřebiče značky Electrolux  a AEG , které vynikají kvalitním zpracováním, hezkým a nadčasovým designem a množstvím užitečných funkcí, které Vám zpříjemní užívání kuch. linky.

Kuchyňská linka rozložení :

rozložení kuchyňské linky je na míru do předem daného prostoru zákazníka doplněno ostrůvkem pro zvětšení pracovní plochy a decentním oddělením části kuchyně jako prostoru. Tato kuchyňská linka s ostrůvkem je zvýrazněna i zvýšeným barem, pro příležitostní sezení a konzumaci pokrmů. Titanová pracovní deska zde krásně orámovala vínovou barvu a spojila s kontrastní podlahou. Celá tato sestava kuchyňské linky tvoří příjemný – hlavně moderní vzhled a je velice praktická vzhledem k danému prostoru.

důležitou částí pro funkčnost kuchyňské linky je potřeba zvolit správné spotřebiče, které nejen dobře vypadají, ale jsou i plné potřebných funkcí. Jelikož na trhu je mnoho značek, které mají ještě více typů spotřebičů je nutné předem si ujasnit priority. Co očekáváme, aby daný spotřebič splňoval a jak by měl designově vypadat

Na základě zadaných rozměrů a umístění spotřebičů, bylo nutné použít nestandardních rozměrů. Což ostatně kuchyňská linka na míru vyráběná na zakázku splňovat má. U této kuchyňské linky jsme použili na dvířka materiál Akrylový lak vínové barvy s extra vysokým leskem a zahraněné nerezovou hranou v barvě madel a spotřebičů. Jako kontrast byla použita Titanová pracovní deska s černým granitovým dřezem německé značky  Schock. Mezi pracovní desku a horní skříňky bylo vsazeno kalené bezpečnostní sklo, které vyniká nejen svou krásou, omyvatelností, ale i vysokou odolností. Tato kuchyňská linka na míru byla osazena nejlepším kováním a pojezdy značek Blum a Hettich na které je poskytována celoživotní záruka.

Na našem studiu v Brně si můžete detailně prohlédnout některé vystavené kuchyňské linky, případně vzorky barev a dekorů. Rádi Vás zde uvítáme, případně zodpovíme dotazy. Pokud by jste již měli zájem o konzultaci- zde v kontaktech si můžeme spolu domluvit schůzku po telefonu, či emailu.