ÚVODNÍ STRÁNKA

Český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na míru

♦ Návrhy, vizualizace kuchyní a interiérů ZDARMA

♦ Dopřejte si nejvyšší kvalitu za nejnižší možnou cenu

NAŠE PRODEJNA


Cejl 72 Brno

Kuchyňská linka

Kuchyňská linka

Kuchyňská linka

Tato krásná kuchyně vznikla na základě požadavku zákazníka vytvořit kuchyňskou linku s dvířky  vínové barvy. Pro moderní vzhled jsme použili materiály hliníkových hran, šedých barev korpusu a pracovní desky v dekoru Titan. Tato kuchyň je doplněna krásnou americkou lednicí a spotřebiči značky Whirlpool. Na zdi za varnou desku kuchyňské linky je použito kalené sklo, které disponuje výbornou udržovatelností a odolností.

 

Kuchyňská linka rozložení :

rozložení kuchyňské linky je na míru do předem daného prostoru zákazníka doplněno ostrůvkem pro zvětšení pracovní plochy a decentním oddělením části kuchyně jako prostoru. Tato kuchyňská linka s ostrůvkem je zvýrazněna i zvýšeným barem, pro příležitostní sezení a konzumaci pokrmů. Titanová pracovní deska zde krásně orámovala vínovou barvu a spojila s kontrastní podlahou. Celá tato sestava kuchyňské linky tvoří příjemný – hlavně moderní vzhled a je velice praktická vzhledem k danému prostoru.

Kuchyňská linka spotřebiče :

důležitou částí pro funkčnost kuchyňské linky je potřeba zvolit správné spotřebiče, které nejen dobře vypadají, ale jsou i plné potřebných funkcí. Jelikož na trhu je mnoho značek, které mají ještě více typů spotřebičů je nutné předem si ujasnit priority. Co očekáváme, aby daný spotřebič splňoval a jak by měl designově vypadat.

Kuchyňská linka vybavení:

Na základě zadaných rozměrů a umístění spotřebičů, bylo nutné použít nestandardních rozměrů. Což ostatně kuchyňská linka na míru vyráběná na zakázku splňovat má. U této kuchyňské linky jsme použili na dvířka materiál Akrylový lak vínové barvy s extra vysokým leskem a zahraněné nerezovou hranou v barvě madel a spotřebičů. Jako kontrast byla použita Titanová pracovní deska s černým granitovým dřezem německé značky  Schock. Mezi pracovní desku a horní skříňky bylo vsazeno kalené bezpečnostní sklo, které vyniká nejen svou krásou, omyvatelností, ale i vysokou odolností. Tato kuchyňská linka na míru byla osazena nejlepším kováním a pojezdy značek Blum a Hettich na které je poskytována celoživotní záruka.

Na našem studiu v Brně si můžete detailně prohlédnout některé vystavené kuchyňské linky, případně vzorky barev a dekorů. Rádi Vás zde uvítáme, případně zodpovíme dotazy. Pokud by jste již měli zájem o konzultaci- zde v kontaktech si můžeme spolu domluvit schůzku po telefonu, či emailu.