ÚVODNÍ STRÁNKA

Český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na míru

♦ Návrhy, vizualizace kuchyní a interiérů ZDARMA

♦ Dopřejte si nejvyšší kvalitu za nejnižší možnou cenu

NAŠE PRODEJNA


Cejl 72 Brno

Content not available.
Please allow cookies by clicking Accept on the banner

Kuchyňské linky na míru

Kuchyňské linky na míru

Kuchyňské linky na míru

Kuchyňské linky na míru jsou výjimečné vždy tím, že se opravdu tvoří potřebám klientů. A to nejen celkovým tvarem, ale i úložným prostorem uvnitř nábytku. Dále pak výška pracovní desky se dá zvolit a to nejen výškou nožiček pod kuchyní- ale výškou spodních skříní dle libosti.

Dekory dvířek, korpusu, pracovní desky, obkladu– na všechen nábytek a tahle části si můžete zvolit libovolnou kombinaci barev a dekorů. Zde je třeba zvolen vysoký bílý lesk a dřevěná pracovní deska. Lesk hlavně pro světlost a čistotu prostoru a dekorem dřeva se kuchyňská linka zútulnila. Aby nebylo dřeva moc, tak se jako obklad zvolilo sklo. Sklo musí být kalené, aby získalo odolnost a bezpečnost při případném možném rozbití.

Dále pak volba spotřebičů. V dnešní době trh disponuje spoustou variant spotřebičů ať už v designu, či výbavě. I s tímto Vám u nás poradíme.

Kuchyňské linky na míru

U nás na studiu třebas při kafíčku spolu projdeme požadavky na Váš interiér. Projdeme vzorky materiálů EggerKronospanSenosan a další. Pochlubíme se naší prezentací vystavených vzorků kuchyní, obýváku a vestavěné skříně. Jsme i dodavatelé spotřebičů značek AEGElectroluxWhirlpoolFrankeLiebherr. Na zadané rozměry se vytvoří v grafickém programu prezentace vytvořené sestavy nábytku a probereme další varianty. Každý zákazník je pro nás výzvou. Rádi tvoříme Vaše vysněné bydlení, nebo vyřešíme nábytek pro dostatek prostoru uložení věcí, oblečení, či krásnou obývací stěnu pro Vaše pohodlí.

Home Interier Design s.r.o. není jen interiérové studio. Jsme výrobci nábytku, kteří se přiklánějí k Vašim požadavkům, potřebám a možným prostorům. Dodáme pár rad, doporučení, pomůžeme s výběrem dekorů, poradíme s vhodnými spotřebiči a díky obrázkům se vžít do budoucí realizace interiéru. Přistupujeme ke každému zákazníkovi, jako jednotlivci a věnujeme stejný čas každému jak je potřeba. Interiéry Brno v Home Interier Design– setkáte se s osobitým přístupem a užijete si plánování naplno. O to víc se Vám pak bude bydlet lépe.