ÚVODNÍ STRÁNKA

Český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na míru

♦ Návrhy, vizualizace kuchyní a interiérů ZDARMA

♦ Dopřejte si nejvyšší kvalitu za nejnižší možnou cenu

NAŠE PRODEJNA


Cejl 72 Brno

Content not available.
Please allow cookies by clicking Accept on the banner

obývací stěna

obývaci stěna

Obývací stěna

Nábytek do obývacího pokoje má mnoho názvů. Obývací stěna, tv stěna, nábytek do obyváku a dalších mnoho výrazů. Dříve se obývací stěna tvořila přes celé zdi a co nejvyšší s co nejvíce úložným prostorem. Dnes je to spíše jednoduchý nábytek, který má být co nejvíce krásný s drobným úložným prostorem a vzdušný. Opět se začínají používat zmodernizované tapety, ale už ne po celé zdi- jen na části. Případně opět částečné dotvoření kamenem, sklem, či jiným dekoračním prvkem. Jelikož se často kombinuje obývací pokoj s kuchyní dodržují se většinou dekory stejné v obou částech. Obývací stěna, ale tak i obývací pokoj by měl být pohodlný, klidný a drží i nějakou vizitku domácnosti.

I zde platí, že je mnoho výrobců, kteří dovážejí “nábytek v krabicích” různých variant a nízkou cenou odrážející se na kvalitě. Máte tvar a dekor, který je již předem určený. Zákazník pak nemůže vědět, zda v místnosti, kterou disponuje bude nábytek také tak pěkný jak na obrázku. U nábytku na zakázku není zákazník ničím limitovaný a může si opravdu vytvořit nábytek na míru jeho místnosti a dle svých představ. Navíc ve vysoké kvalitě zpracování.

Obývací stěna

Obývací stěna na obrázcích je v jednom z rodinných domků. S obývacím pokojem je spojená i kuchyňská linka, krb a podlaha je do teplého odstínu dřeva. Zákazník zde měl požadavek na noblesní, krásnou stěnu- která by byla vzdušná a přitom zaplnila celou plochy stěny. Mezi okny pak schovat trubky od topení a zaplnit jemně prostor u trubek mezi okny.

Obývací stěna je tak vytvořena z kombinace barev nejjemnějšího akrylátového lesku SENOSAN a úchytek Swarovski. Spodní skříně jsou výsuvné za pomocí špičkového kování Hettich Quadro 4D a horní výklopné skříně od firmy Blum Aventos  s velice kvalitním výklopným otevíráním. Obojí disponuje tlumením. Obývací stěna je spojena i s okolním prostorem díky okopovým deskám u baru a policemi mezi okny. Aby prostor vypadal plněji jsou nalepené na zdi formáty desek z akrylátového lesku SENOSAN spojené s okolním nábytkem. Tím, že skříně a police jsou za-frézované do desek.

Vše je doplněno krásnou sedačkou, stolkem a dekorací v chromu. Obývací stěna a celý obývací pokoj je tak vzdušný, útulný a krásný na pohled.

Zákazníci jsou velice spokojeni a my jim přejeme tímto mnoho krásných a příjemných chvil v novém bydlení.

 

Pokud by jste si přáli také návrh a cenovou kalkulaci obývací stěny, či jiného nábytku. Neváhejte a kontaktujte nás například zde v kontaktech, či zanechte vzkaz a my se ozveme.

 

 

Odeslat