ÚVODNÍ STRÁNKA

Český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na míru

♦ Návrhy, vizualizace kuchyní a interiérů ZDARMA

♦ Dopřejte si nejvyšší kvalitu za nejnižší možnou cenu

NAŠE PRODEJNA


Cejl 72 Brno

Šatní skříň

Šatní skříň

Šatní skříň na zakázku

Šatní skříň a v tomto případě i botníková skříň se zrcadlem. Šatní skříň byla vyrobena přesně dle požadavků klienta. Ať už prostorově, tak i uložením věcí které potřeboval na dané výšky a šířky. V tomto menším bytě je taková šatní skříň jako jeden z mála úložného prostoru. Skříň je vyšší než- li standardní – pro spojení a zvětšení obývacího pokoje byla osazena zrcadly. Podhled tvoří snížený strop, který je od krajů uskočen a podsvícen. Rozzáří tak pasivně celou místnost a ve spojení s zrcadly tvoří zvětšení prostoru.

Šatní skříň a botníková skříň

Šatní skříň je vyrobena z kvalitního lamina značky Egger. Zrcadla v posuvných dveřích šatní skříně jsou podlepena bezpečnostní fólií pro zpevnění. Dveře šatní skříně jsou vyrobena z kvalitních ALU profilů a tlumeným dojezdem. Nemusíte se tak bát, že dveře při zavření narazí na kraj. 

Korpus skříně se závěsným a zásuvkovým systémem je nezávislá na posuvných dveřích šatní skříně. Dveře jsou schopny vyrovnat drobnou nerovnost podlahy vs. boční zeď. Dokonce i výškovou nerovnost díky skvělému systému seštelování. Nemusí se tak v tomto případě dělat vlastní rám šatní skříně, který by ji masivně zvýraznil, což v tomto případě je nežádoucí.

Vnitřek úložného prostoru je dle přání a potřeb zákazníka. Výsuvný systém kvalitních zásuvek s tlumením od značky Hettich dodává možnost uložení spodního prádla a jiného neskladného oblečení a doplňků. Policový systém na složené prádlo, ručníky, povlečení a jiné. Pro možnost zavěšení je zde pak závěsné tyče s rozdílnou výškou nad policí pro košile, trička, bundy. Pro vyšší oblečení jako šaty, vysoké bundy se zde také myslelo a to vyšším prostorem mezi policí a danou šatní tyčí. Horní část je otevřená přes všechny tři prostory. Například na kufry, lyže, či nějaké další objemnější a delší věci.

Šatní skříň a botníková skříň

Pro botníkovou skříň jsme využili malého, ale vysokého výklenku u vchodu. Vytvořila se tak mělká skříň, která vyšla akorát na délku bot a je tak krásně přehledná. Jako dveře se použilo zrcadlo a drobné moderní úchytky. Takové uložení bot je snem každé ženy a často se dnes na takovou potřebu zapomíná.

Zákazníci jsou tak velice spokojeni a přejeme mnoho krásných dnů v novém bydlení.

Pokud si přejete a plánujete také uložení Vašeho oblečení, či jiných věcí šatní skříň je to pravé. Nehváhejte se na nás obrátit a domluvit si schůzku. Navrhneme, vyrobíme přímo dle Vašich potřeb. Kontakt, adresa a otevírací doba je ZDE.

Submit