ÚVODNÍ STRÁNKA

Český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na míru

♦ Návrhy, vizualizace kuchyní a interiérů ZDARMA

♦ Dopřejte si nejvyšší kvalitu za nejnižší možnou cenu

NAŠE PRODEJNA


Cejl 72 Brno

Content not available.
Please allow cookies by clicking Accept on the banner

Šatny a vnitřní skříně

Šatny a vnitřní skříně

Šatny a vnitřní skříně

Šatny a prostory pro uložení oblečení jsou hodně specifické. Většinou se jedná spíše o řešení pomocí vestavěné skříně. Poslední dobou se k nám dostává i řešení uložení věcí v místnosti samostatné a otevřené, nebo v prostoru uměle vytvořeném jako místnost. A to za použití posuvných dveří a tím i venkovního vzhledu jako vestavěná skříň. 

Za prostorem posuvných dveří šatny se tak vytvořil šatní systém polic a zásuvek přesně vytvořený na požadavky zákazníka.

 

 

 

 

Šatny a vnitřní skříně

Šatní skříň je vyrobena z kvalitního lamina značky Egger. Zrcadlo v posuvných dveřích šatny je podlepeno bezpečnostní fólií pro zpevnění. Dveře šatní skříně jsou vyrobena z kvalitních ALU profilů a tlumeným dojezdem. Nemusíte se tak bát, že dveře při zavření narazí na kraj. 

Korpus vnitřku šatny se závěsným a zásuvkovým systémem je nezávislý na posuvných dveřích šatní skříně. Dveře jsou schopny vyrovnat drobnou nerovnost podlahy vs. boční zeď. Dokonce i výškovou nerovnost díky skvělému systému seštelování. Nemusí se tak v tomto případě dělat vlastní rám šatní skříně, který by ji masivně zvýraznil, což v tomto případě je nežádoucí.

Vnitřek úložného prostoru je dle přání a potřeb zákazníka. Výsuvný systém kvalitních zásuvek s tlumením od značky Hettich dodává možnost uložení spodního prádla a jiného neskladného oblečení a doplňků. Policový systém na složené prádlo, ručníky, povlečení a jiné. Pro možnost zavěšení je zde pak závěsné tyče s rozdílnou výškou nad policí pro košile, trička, bundy. Pro vyšší oblečení jako šaty, vysoké bundy se zde také myslelo a to vyšším prostorem mezi policí a danou šatní tyčí. Horní část je otevřená přes všechny tři prostory. Například na kufry, lyže, či nějaké další objemnější a delší věci.

Zákazníci jsou tak velice spokojeni a přejeme mnoho krásných dnů v novém bydlení.

Pokud si přejete a plánujete také uložení Vašeho oblečení, či jiných věcí šatní skříň je to pravé. Neváhejte se na nás obrátit a domluvit si schůzku. Navrhneme, vyrobíme přímo dle Vašich potřeb. Kontakt, adresa a otevírací doba je ZDE.

Odeslat