ÚVODNÍ STRÁNKA

Český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na míru

♦ Návrhy, vizualizace kuchyní a interiérů ZDARMA

♦ Dopřejte si nejvyšší kvalitu za nejnižší možnou cenu

NAŠE PRODEJNA


Cejl 72 Brno

Content not available.
Please allow cookies by clicking Accept on the banner

Zakázková výroba nábytku

Zakázková výroba nábytku

Zakázková výroba nábytku

Zakázková výroba nábytku se využívá při netradičních rozměrech prostorů, z důvodu vlastní volby rozměrů a materiálu. Ale taky z důvodu vyšší kvality materiálů a propracování. Každý prostor si žádá svoje řešení. Nejen vzhled, ale i technické řešení Vám navrhneme při řešení prostorů.

 

Zakázková výroba nábytku

Příklad z obrázků je i nábytek do koupelny a schování nepohledného kotle. Dále pak i schování otvoru pro přístup k splaškovému vedení. Dalším příkladem je ložnice. Postel, či komoda na míru. U postele jsme vyrovnali šikmost zdi a vyřešili osvětlení u postele LED osvětlením, které bylo nasměrováno na zeď a tím tvořilo pasivní osvětlení.I zde bylo lepeno PUR lepidlem.

Kování a pojezdy jsou použity od zaručených firem Blum a Hettich.

Lepené hrany  jsou lepeny lepidlem PUR. To je mnohem kvalitnější, než- li klasické tavné lepidlo používané standardně a to zde hraje důležitou roli. PUR lepidlo je dražší (proto je nepoužívá každý výrobce), ale mnohem kvalitnější v tepelné a vodě-odolnosti. To je v koupelně docela důležité, aby skříně neabsorbovaly vlhko z okolí a za 2 roky nevypadaly jako po 10 letech.

Zakázková výroba nábytku

 

Zakázková výroba nábytku začíná u nás na prodejně- interiérovém studiu. Zakázková výroba nábytku začíná první předem smluvenou schůzkou. Zjistíme spolu se zákazníkem jeho potřeby a prostorové možnosti bytu, či domu a prostoru, kde je nábytek plánovaný. Domluvíme se na podobě, použitých dekorech, potřebách zákazníka a JDE SE NA TO. Pokud zákazník nemá úplnou představu, tak vymyslíme koncept s držením se přání klienta. Do další schůzky je tak vypracovaná sestava v 3D programu a na další schůzce se věnujeme se zákazníkem změnám, které se odehrávají v programu a se zákazníkem tak zhmotníme myšlenku. Tu dostane vytištěnou domů jako dárek za společné úsilí :)). dále pak vytvoříme příjemnou cenu.

Dále se pak vytvoří projekt na instalace,úpravy atd.. aby se prostor připravil pro konečnou montáž, která je předem smluvená…..Finální část je pak předání, konzultace se zákazníkem a focení realizace…Pak se jen těšíme z dalšího spokojeného zákazníka, který je pro nás nejdůležitější.

 

Pro návrh Vašeho interiéru neváhejte a kontaktujete prodejnu. Zde je odkaz na kontakty.

Odeslat