ÚVODNÍ STRÁNKA

Český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na míru

♦ Návrhy, vizualizace kuchyní a interiérů ZDARMA

♦ Dopřejte si nejvyšší kvalitu za nejnižší možnou cenu

NAŠE PRODEJNA


Cejl 72 Brno

Content not available.
Please allow cookies by clicking Accept on the banner

Zakázkový nábytek Brno

Zakázkový nábytek Brno

Zakázkový nábytek Brno

tento projekt vznikl na základě poptávky klienta, zda jsem opravdu nábytek na míru. A mohu říct, že zde jsme také ukázali, že ano…Vážení, do doby než jsem začal tvořit tento projekt, tak jsem si myslel, že už mne žádný tvar nezaskočí. Ale bohužel…Nešvar dnešních developerů je hnát co největší rozměry na čísla m2, ale smysluplnost prostoru je “ta tam”.

Každopádně zakázkový nábytek Brno na našem studiu v Brně je opravdu nábytek na míru a takovéto prostory jsou pro nás nová výzva a vytrhnutí ze stereotypu. Viz náhled na půdorys prostoru…..Bylo zde potřeba vymyslet uložení šatstva a jiných věcí a přitom i vytvořit nějakou pohledovou stěnu. Použili jsme vestavěné skříně = mnoho polic a uložení se šuplíky. Dveře posuvné a výplň zrcadlo…To zde vytváří mnohem více prostoru než-li je a přitom vzhledné a zarovnané linie.

Zakázkový nábytek Brno zakomponoval rozdělávací křeslo a vytvořil stěnu pro TV a ostatní uložení…Zelená barva pro uklidnění očí…

 

Zakázkový nábytek Brno

Zakázkový nábytek Brno

Zakázkový nábytek Brno

Jak jsem již psal…Začíná to na prodejně.

Zde si domluvíme schůzku a zjistíme Vaše plány, Vaše potřeby jak z otázky designu, ale i potřeb uložení..Né vždy je designová věc i praktická  pro každodenní potřeby, Kaindl, Schock, Blanco, Franke, Electrolux, AEG, Whirlpool a mnoho jiné.

Zakázkový nábytek Brno a skříně na míru

Uložení vestavěných skříní je také dle přání a požadavků zákazníka vzhledem na požadavek, jaké věci je potřeba uložit. Základním prvkem jsou police, šatní tyče, drátěné výsuvné koše, vnitřní zásuvky, ale i důmyslnější vybavení a tím například sklopné šatní tyče, výsuvné držáky bot, kalhot, vázanek, uložení na příslušenství k vysavači, sklopné prkno na žehlení. Dokonce i výsuvný jídelní stůl se dá schovat do skříně pokud je prostor opravdu malý. Dále pak vnitřní osvětlení technologií LED ať už na vypínač, či automatické rozsvícení/ zhasnutí. Zde je smysluplně popsán i systém rozměrů a podstaty skříní.

Naším cílem je pro Vás vždy vytvořit co nejlepší využití úložného prostoru a i vzhledem co nejvíce zakomponovat do interiéru. Na našem interiérovém studiu v Brně si nejen tento systém můžete prohlédnout, ale jsme schopni Vám skříň zvizualizovat v programu a promítnou v zadaném prostoru, který představuje vaši místnost, do které by byla vestavěná skříň určena.

Zakázkový nábytek Brno–na našem studiu v Brně si můžete detailně prohlédnout příklad skříně na míru, případně vzorky barev a dekorů. Rádi Vás zde uvítáme, případně zodpovíme dotazy. Pokud by jste již měli zájem o konzultaci- zde v kontaktech si můžeme spolu domluvit schůzku po telefonu, či emailu.

Odeslat