ÚVODNÍ STRÁNKA

Český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na míru

♦ Návrhy, vizualizace kuchyní a interiérů ZDARMA

♦ Dopřejte si nejvyšší kvalitu za nejnižší možnou cenu

NAŠE PRODEJNA


Cejl 72 Brno

Content not available.
Please allow cookies by clicking Accept on the banner

zakázkový nábytek

zakázkový nábytek

Zakázkový nábytek

Zakázkový nábytek se využívá při netradičních rozměrech prostorů, z důvodu vlastní volby rozměrů a materiálu. Ale taky z důvodu vyšší kvality materiálů a propracování.

Zakázkový nábytek není jen velké skříně, vestavěné skříně a kuchyně, nýbrž i drobný a potřebný nábytek jiných částí bytu. Zde představuje zakázkový nábytek část z realizace jednoho krásného domečku skvělých zákazníků. Je to skříň pro umyvadlo, koupelnová skříň, konferenční stolek a TV stolek.

Samozřejmě i další nábytek, který jsme vyráběli pro tuto domácnost, ale to v další sekci.

Zakázkový nábytek

První foto je skříň na umyvadlo téhle nádherné koupelny. Skříň, či stolek pro umyvadlo má konstrukci dvojitě lepených laminovaných desek vč. plochy pod umyvadlem. Tato umyvadlová skříňka je vybavena zásuvkami po stranách na zamačkávací systém otevírání, aby úchytky nerušily design. Dále pak prostřední částí s dvířkem, kde se schoval odpad a přívody vody. Kování a pojezdy jsou použity od zaručených firem Blum a Hettich.

Lepené hrany a to i hrany ze zadu (NE každý je dává) jsou lepeny lepidlem PUR. To je mnohem kvalitnější, než- li klasické tavné lepidlo používané standardně a to zde hraje důležitou roli. PUR lepidlo je dražší (proto je nepoužívá každý výrobce), ale mnohem kvalitnější v tepelné a vodě-odolnosti. To je v koupelně docela důležité, aby skříně neabsorbovaly vlhko z okolí a za 2 roky nevypadaly jako po 10 letech.

Zakázkový nábytek

Další zakázkový nábytek je zvýšená skříň na kosmetiku a další. Taktéž hrany jsou lepeny vysoce kvalitním lepidlem PUR. Konstrukce je v designu jako celý interiér domu a postavena na nožkách s dekorem nerezu. Nožky jsou použity i z důvodu lepšího úklidu, dekorace a izolace od podlahy.

Neposlední v řadě je konferenční stolek vyrobený ze zdvojeného materiálu bílého akrylátového lesku. Tento materiál disponuje krásným a čistým odleskem bílé barvy. Je masivní, ale díky otevřené konstrukci je příjemnější. Dále pak pro uklizení stolku nabízí krásný prostor odkladové plochy.

Vedle krásného gauče je ve stejné výšce jako stolek skříňka, která je hlavně jako odkladové místo s možností uložení. Díky opět zdvojenému materiálu na zakázkovém nábytku drží masivnost, i když zde není tolik potřeba. I zde bylo lepeno PUR lepidlem.

Poslední z části menšího nábytku na zakázku je skříň pod TV.. Je decentní, jelikož přibude i krb do budoucna, ale i výrazný díky zachování výrazných křivek a přechodu barev a masivnosti lemovaného materiálu.

Pro návrh Vašeho interiéru neváhejte a kontaktujete prodejnu. Zde je odkaz na kontakty.

 

Odeslat