ÚVODNÍ STRÁNKA

Český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na míru

♦ Návrhy, vizualizace kuchyní a interiérů ZDARMA

♦ Dopřejte si nejvyšší kvalitu za nejnižší možnou cenu

NAŠE PRODEJNA


Cejl 72 Brno

Content not available.
Please allow cookies by clicking Accept on the banner

Brno Kuchyně

Brno Kuchyně

Brno Kuchyně

Brno Kuchyně je krásná kuchyně do L. Dekor dvířek jsme použili Kronospan 8685MG . Pracovní deska i obkladová (dekorační ) je zvolena Egger F186 ST9 pro moderní a kontrastní vzhled. Tím vyniká dekor podlahy neutrální barvy jsou příjemně doplněny dřevem. Pro čistou línii jsme použili zafrézované úchytky UKS-7 v im. nerez jako všechny ostatní doplňky- sokly, těsnící lišta.

Brno Kuchyně

výška skříní je srovnaná se špaletou okna, aby vše drželo krásnou línii. Obkladová deska je zvolena ve stejném dekoru jako je PD, aby jsme podpořili vzhled a vyniká i snadnou údržbou. Dřez a baterie jsou nerezové od značky Blanco. Kompaktní- multifunkční trouba Electrolux, která je vybavena mikrovlnnou funkcí. Digestoř jsme zabudovali do skříně- ale aby nebyl design zbytečně rozbitý vytvořili jsme skříň ve skříni a sjednotili celek.

Barvy a dekory Brno kuchyně jsou zvolené z kolekce kvalitních materiálů společnosti Egger. Kování pantů jsme zvolili TOP s integrovaným tlumením a Clip-Top systémem od značky Blum a pojezdy zásuvek s technologií ocelového lanka ArciTech opět TOP od Hettich. Na našem kuchyňském studiu můžete zakoupit a rádi Vám poradíme s výběrem spotřebičů značek Electrolux a AEG.

Aby bylo vše kvalitní do posledního detailu, tak i spotřebiče jsme zvolili od značky Electrolux. Tato značka poskytuje skvělý poměr cena/výkon při hezkém vzhledu a vysoké vybavenosti s kvalito zpracování. tak jako nábytek od nás.

Brno Kuchyně

U nás na studiu třebas při kafíčku spolu projdeme požadavky na Váš interiér. Projdeme vzorky materiálů EggerKronospanSenosan a další. Pochlubíme se naší prezentací vystavených vzorků kuchyní, obýváku a vestavěné skříně. Na zadané rozměry se vytvoří v grafickém programu prezentace vytvořené sestavy nábytku a probereme další varianty. Každý zákazník je pro nás výzvou. Rádi tvoříme Vaše vysněné bydlení, nebo vyřešíme nábytek pro dostatek prostoru uložení věcí, oblečení, či krásnou obývací stěnu pro Vaše pohodlí.
Home Interier Design s.r.o.

není jen interiérové studio. Jsme výrobci nábytku, kteří se přiklánějí k Vašim požadavkům, potřebám a možným prostorům. Dodáme pár rad, doporučení, pomůžeme s výběrem dekorů, poradíme s vhodnými spotřebiči a díky obrázkům se vžít do budoucí realizace interiéru. Přistupujeme ke každému zákazníkovi, jako jednotlivci a věnujeme stejný čas každému jak je potřeba. Interiéry Brno v Home Interier Design– setkáte se s osobitým přístupem a užijete si plánování naplno. O to víc se Vám pak bude bydlet lépe.