ÚVODNÍ STRÁNKA

Český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na míru

♦ Návrhy, vizualizace kuchyní a interiérů ZDARMA

♦ Dopřejte si nejvyšší kvalitu za nejnižší možnou cenu

NAŠE PRODEJNA


Cejl 72 Brno

Content not available.
Please allow cookies by clicking Accept on the banner

Dětský pokoj Brno

Dětský pokoj Brno

Dětský pokoj Brno

Tento dětský pokoj Brno je vytvořen dle požadavků a ve spolupráci s investorem. U nás na prodejně jsme se zákazníkem zjistili informace, potřeby a možnosti daného prostoru. Jedná se byt v panelovém domě. Dispoziční úpravy zde nejsou možné a zákazník měl již koupenou patrovou postel.

Dětský pokoj Brno

byl vyroben a navrhnut pro dvě děti. Kluka a holku předškolního věku. Pokoj se tak tvořil daným potřebám, ale barvy jsou použity jen na prvcích, které jde vyměnit. Nábytek je v příjemném strukturovaném dekoru Egger- COCO BOLO. Výmalba, koberec, dekorace atd. mají možnost změnit barvu. V případě, že děti vyrostou a barva se jim okouká, nebo budou chtít změnu. Dekor skříní je univerzální a stále v trendu.

Dětský pokoj Brno spodní část:

Zde jsme vytvořili dostatek plochy pro učení, kreslení a práci. Zároveň jsem zabudovali topné těleso a doplnili o dostatečný úložný prostor. Centrálně mezi místem obou dětí je skříň s výsuvným košem na odpadky.

Dětský pokoj Brno horní část:

Horní skříně jsou výklopné a dostatečně veliké pro uložení věcí. Momentálně jsou trošku výš, ale počítá se, že děti povyrostou. Dvě části se nechaly otevřené, aby se propojily skříně se zdí. Netvoří tím takový masiv. Poslední skříň u postele je přesně v její výšce a je navrhnuta jako noční stolek. Když bude dítě na horní posteli, může si tak pohodlně odložit knihu, mobil, vypnout lampičku či jiné.

Dětský pokoj Brno ostatní skříně:

Součástí dětského pokoje je i velká vestavěná skříň pro uložení oblečení. Aby vchod do pokoje nebyl zúžený širokou skříní je součástí i jedna užší a nižší skříň než-li je vestavěná. Pro oživení se vytvořily otevřené prostory ve kterých jsou vložené barevné boxy. Boxy jsou využité, jako úložný prostor pro drobné hračky a jejich rychlý úklid.

Dětský pokoj Brno a design

Dětský pokoj je multifunkční místností. Děti, tedy v tomto případě studenti zde tráví čas učením, relaxací, spánkem, uložením jak učení, soukromých věcí, tak i oblečení. Na učení je potřeba dostatek plochy a světla. Na odpočinek a spánek u dvou dětí a ještě různého pohlaví je dobré alespoň částečně oddělit prostor.

Dalším aspektem pro dětský pokoj jsou výšky dítěte, věk ve kterém se pokoj navrhuje a tvoří, případně do jakého věku by měl vydržet (univerzální barvy, velikosti apod). Nejen barvou se liší zájem (vzhledem k věku) dítěte, ale i potřebou vzhledu, velikosti úložného prostoru, velikostí pracovního prostoru, osvětlením a odpočinkovou částí. Proto vzhled a dispozice řadíme do věkových rozmezí a to: miminko, batole- předškolák, školák, puberťák.

Nejnáročnějším plánováním je situace dvou dětí v jednom pokoji a zvláště pokud mají rozdílný věk. Obě děti potřebují svůj osobní prostor, nárok na vzhled a úložná prostor.

Na našem studiu v Brně si můžete detailně prohlédnout příklad  vzorků barev a dekorů. Tvoříme návrhy a vizualizace nábytku a nejen dětských pokojů. Rádi Vás zde uvítáme, případně zodpovíme dotazy. Pokud by jste již měli zájem o konzultaci- zde v kontaktech si můžeme spolu domluvit schůzku po telefonu, či emailu.