ÚVODNÍ STRÁNKA

Český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na míru

♦ Návrhy, vizualizace kuchyní a interiérů ZDARMA

♦ Dopřejte si nejvyšší kvalitu za nejnižší možnou cenu

NAŠE PRODEJNA


Cejl 72 Brno

Content not available.
Please allow cookies by clicking Accept on the banner

Kuchyňská-linka-na-zakázku

Kuchyňská-linka-na-zakázku

Kuchyňská-linka-na-zakázku

Tato kuchyňská-linka-na-zakázku byla vytvořena do bytu. Tvar místnosti byl rozbitý komínem v rohu. Aby jsme jednotili prostor, srovnali jsme hloubku do jedné i dekorem dvířek a za pomocí zafrézovaných úchytek se plocha sjednotila. Úchytky, sokl, těsnící lišta jsou v imitaci nerez, aby se sjednotil design a navíc barva kovu se hodí jak ke dřevu, tak i k imitaci beton. Dekor dvířek jsme zvolili Egger -Beton. Dekor pracovní desky je Egger- Keramika.

Spotřebiče značky Electrolux  a AEG , které vynikají kvalitním zpracováním, hezkým a nadčasovým designem a množstvím užitečných funkcí, které Vám zpříjemní užívání kuch. linky.

Kování pantů a výklopů jsme zvolili jen to nejlepší a to BLUM. S jedinou výjimkou a to jsou pojezdy šuplíků- zde raději volíme opět tu nejvyšší variantu Hettich- Arcitech

 

 

 

Kuchyňská-linka-na-zakázku

U nás na studiu třebas při kafíčku spolu projdeme požadavky na Váš interiér. Projdeme vzorky materiálů EggerKronospanSenosan a další. Pochlubíme se naší prezentací vystavených vzorků kuchyní, obýváku a vestavěné skříně. Na zadané rozměry se vytvoří v grafickém programu prezentace vytvořené sestavy nábytku a probereme další varianty. Každý zákazník je pro nás výzvou. Rádi tvoříme Vaše vysněné bydlení, nebo vyřešíme nábytek pro dostatek prostoru uložení věcí, oblečení, či krásnou obývací stěnu pro Vaše pohodlí.
Home Interier Design s.r.o.

není jen interiérové studio. Jsme výrobci nábytku, kteří se přiklánějí k Vašim požadavkům, potřebám a možným prostorům. Dodáme pár rad, doporučení, pomůžeme s výběrem dekorů, poradíme s vhodnými spotřebiči a díky obrázkům se vžít do budoucí realizace interiéru. Přistupujeme ke každému zákazníkovi, jako jednotlivci a věnujeme stejný čas každému jak je potřeba. Interiéry Brno v Home Interier Design– setkáte se s osobitým přístupem a užijete si plánování naplno. O to víc se Vám pak bude bydlet lépe.