ÚVODNÍ STRÁNKA

Český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na míru

♦ Návrhy, vizualizace kuchyní a interiérů ZDARMA

♦ Dopřejte si nejvyšší kvalitu za nejnižší možnou cenu

NAŠE PRODEJNA


Cejl 72 Brno

Content not available.
Please allow cookies by clicking Accept on the banner

Výroba nábytku na míru Brno

Výroba nábytku na míru Brno

Výroba nábytku na míru Brno

Tato sestava nábytku do obývacího pokoje je navrhnuta spolu s kuchyní a ostatním nábytkem jako jsou vestavěné skříně, kancelářský stůl a nábytek do koupelny. Veškerý nábytek byl v dekoru bílé matné Egger W1100 ST9 a dekoru dubu Halifax Egger H1180 ST37

Tv stěna se tvořila s velkým okénkem pro místo obrazu projektoru. S vekou poličkou pro dekoraci a pro zjemnění- přitom se vytvořilo hodně skříní pro úložný prostor.

Dále pak se tvořila vestavěná skříň, pro maximální uložení věcí. část pro zabudování IT řešení.

Výroba nábytku na míru Brno

Naši dodavatelé dodávají, či vyrábějí různé komponenty do nábytku..Dnešní trh je tak široký, že se dá vymyslet opravdu vše. Používáme jen nejkvalitnější značky na trhu BlumHettichKessebőhmer a další. Materiály nejvíce od EggerKronospan a další…Je možné i lakování dílců, dýhování, či lisování speciálních dekorů na plošné podklady DTD- dřevotřísková deska surová a MDF – Medium Density Fibre-board. Je spousta materiálů a dekorů k dostání. Povrchy se dají sehnat jak hladké, strukturované, tak i děrované, odlehčené, odolné a mnoho dalších.

Naším cílem je pro Vás vždy vytvořit co nejlepší využití úložného prostoru a i vzhledem co nejvíce zakomponovat do interiéru. Na našem interiérovém studiu v Brně si nejen tento systém můžete prohlédnout, ale jsme schopni Vám skříň zvizualizovat v programu a promítnou v zadaném prostoru, který představuje vaši místnost, do které by byla vestavěná skříň určena.

Na našem studiu v Brně si můžete detailně prohlédnout příklad skříně na míru, případně vzorky barev a dekorů. Rádi Vás zde uvítáme, případně zodpovíme dotazy. Pokud by jste již měli zájem o konzultaci- zde v kontaktech si můžeme spolu domluvit schůzku po telefonu, či emailu.