ÚVODNÍ STRÁNKA

Český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na míru

♦ Návrhy, vizualizace kuchyní a interiérů ZDARMA

♦ Dopřejte si nejvyšší kvalitu za nejnižší možnou cenu

NAŠE PRODEJNA


Cejl 72 Brno

Content not available.
Please allow cookies by clicking Accept on the banner

Interiér na míru Brno

Interiér na míru Brno

Interiér na míru Brno

Zde je krásný příklad výroby nábytku na míru. Když se vše sladí vč. skvělé práce montérů a výroby vznikne skvělá realizace.  U této realizace bytu jsme navrhovali vyráběli nejen kuchyňkou linku, ale dodávali jsme nábytek i do obývacího pokoje, dětského pokoje, ložnice, chodby, koupelny, toalety. Vše se sladilo dekory bílého lesku, jedinečného dekoru dubu Halifax a obkladu z dekoru Kaindl. 

U obývacího pokoje jsou zajímavostí lamelky z dubu podložené dekorem obkladu, který je použit za TV, ale i kolem dveří a na dveře. Jaké dveře? Všimněte si bez-obložkových dveří do ložnice, které jsou zakomponované a zabudované do obkladu. Dále pak lamelky slouží ke zjemnění i zaplnění stěny pokoje a spolu s decentním nábytkem pod TV tvoří hezkou sestavu. Skvěle zvolené je i vytvoření světelného efektu na stropu s využitím LED a SDK konstrukce. Dalším prvkem je pak výmalba a dekorace, které klientka zvolila perfektně.

Dalším nábytkem je ložnice na míru. Opět vyráběna na přání a potřeby klienta. Spousta vestavěných skříní kolem postele vč. nočních stolku tvoří obrovské úložné místo a spolu i s částí stolku i část pracovní. Stůl je zavěšen na zdi a tak působí vzdušně s velkou plochou na práci. Bílá lesklá zde nahradila matnou, aby neodrážela světlo, ale přitom nábytek působil vzdušně.

 

Interiér na míru Brno

I zde platí, že je mnoho výrobců, kteří dovážejí “nábytek v krabicích” různých variant a nízkou cenou odrážející se na kvalitě. Máte tvar a dekor, který je již předem určený. Zákazník pak nemůže vědět, zda v místnosti, kterou disponuje bude nábytek také tak pěkný jak na obrázku. U nábytku na zakázku není zákazník ničím limitovaný a může si opravdu vytvořit nábytek na míru jeho místnosti a dle svých představ. Navíc ve vysoké kvalitě zpracování.

Stavte se u nás v Home Interier Design s.r.o v Brně a nechte si po předchozí domluvě vytvořit návrh a cenovou kalkulaci zdarma. Kontakty zde

Těšíme se na Vás 🙂