ÚVODNÍ STRÁNKA

Český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na míru

♦ Návrhy, vizualizace kuchyní a interiérů ZDARMA

♦ Dopřejte si nejvyšší kvalitu za nejnižší možnou cenu

NAŠE PRODEJNA


Cejl 72 Brno

Content not available.
Please allow cookies by clicking Accept on the banner

návrh kuchyně na studiu

návrh kuchyně na studiu

 

Návrh kuchyně na studiu Home Interier Design – Brno

Kuchyně jako samostatná místnost, nebo kuchyňský kout v obytném prostoru? Existuje mnoho rozměrů a většina je omezených. Kuchyně na míru většinu problémů eliminuje a více tvoří ku-prospěchu a potřebám zákazníka. Ty nejkrásnější kuchyně se tvoří před návrhem místnosti, ale to je výjimečnost. Kuchyňská linka má mnoho podob – klasické, moderní, rustikální, extravagantní i tvarem – rovná, do L, do U, do G, s ostrůvkem, s barem..a mnoho dalších. S návrhem doporučíme i vhodné spotřebiče dle Vašich potřeb a požadavků od známých a kvalitních  značek  Electrolux a AEG.

 

Návrh kuchyně na studiu a tvoření Vašeho světa jídla

Každý zákazník má jiný vkus a proto návrhy kuchyní jsou u nás zdarma. Zákazník může mít svoji představu a nemusí – to už je práce na naší prodejně v Brně. Návrh kuchyně – vizualizace je velká pomoc pro zákazníka v možnosti vcítit se do místnosti a představit si své budoucí vaření. Návrh kuchyně dostane zákazník vytištěný a případně i zaslaný do emailu. Vždy na začátku se bere v úvahu funkce, design, materiál, spotřebiče, osvětlení a nedílnou součástí ergonomie.

Důležité je si uvědomit si klientem kolik vlastně má nádobí, jakých rozměrů, doplňků a hlavně potravin uložených v kuchyňské lince.Výška pracovní plochy 84 – 100 cm, hloubka pracovní plochy 60-70 cm u ostrůvků 70-100 cm, vzdálenost pracovních ploch od sebe 100-120 cm, výška horních skříní nad pracovní deskou 55-75 cm. Návrh kuchyně dostane zákazník vytištěný a případně i zaslaný do emailu. Na naše kuchyňské linky vypracováváme i instalační plány pro přípravu před namontováním kuchyně.

Návrh kuchyně na studiu a detaily

Dále pak druhy otevírání dvířek (výsuvná, otevírací, výklopná,sklopná) a směr otevírání. My používáme nejkvalitnější kování od předních dodavatelů na trhu značky Blum a Hettich. V tomto případě se nevyplatí šetřit jak si zákazník mnohdy myslí, jelikož na kování v kuchyňské lince je nejčastěji používané z domácího nábytku.

I na materiály je kladen velký důraz. Je mnoho prodejců, kteří používají nábytek z dovozu ve formě “krabic” a v nich nábytek z desek, které nemají téměř žádné slisování. Tím se ušetří výroba, ale pevnost těchto dílců je nízká a mnohdy v tomto materiálu ani pořádně nedrží vrut apod…Navíc u těchto krabicových systémů kuchyňských linek a dalšího nábytku si klient nevybere dekor, či kombinaci dekorů, které by si přál. Tady opět sázíme na kvalitu a používáme materiály osvědčených značek, které návrh kuchyně zobrazí: Egger, Kronospan, Kaindl, DDL, Pfleiderer, Fundermax a další. Vesměs nabízíme veškeré možné a dostupné dekory pro výrobu nábytku.

Kontaktujte nás

Na našem studiu v Brně si můžete detailně prohlédnout některé vystavené kuchyňské linky, případně vzorky barev a dekorů. Rádi Vás zde uvítáme, případně zodpovíme dotazy. Pokud by jste již měli zájem o konzultaci- zde v kontaktech si můžeme spolu domluvit schůzku po telefonu, či emailu.

 

Odeslat