ÚVODNÍ STRÁNKA

Český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na míru

♦ Návrhy, vizualizace kuchyní a interiérů ZDARMA

♦ Dopřejte si nejvyšší kvalitu za nejnižší možnou cenu

NAŠE PRODEJNA


Cejl 72 Brno

Content not available.
Please allow cookies by clicking Accept on the banner

Vestavěné skříně do předsíně

Vestavěné skříně do předsíně

Vestavěné skříně do předsíně

Zde je krásná představa využití úzké chodby. Na jedné straně sestava pro odložení oblečení, bund se dvěma komodami pro uložení drobných věcí. V obrovském zrcadle se nejenže budete dobře vidět, ale dodává úzkému prostoru větší hloubku. Nízké policové skříně pak fungují jako sedák pro přezutí a uložení bot. Aby byl design hezky uzavřený, nechal si klient navrhnout i rám kolem dokola, který sjednotil výklenek.

Naproti se pak vytvořila celá stěna vestavěných skříní pro uložení oblečení, doplňků aj. Pro ideální hladkost a nepřerušenou plochu jsou veškerá dvířka na TIP-ON otevírání a dekor dvířek v bílé. Bílá barva nejen, že prosvětlí prostor, ale chová se jako zeď a tak není na první pohled ani vidět, že se jedná o sestavu skříní. Díky využití bez-falcových dveří a skrytých zárubní podpořil klient čisté a hladké linie.

Na nábytek na míru využíváme jen kvalitní materiály nejznámějších značek např.:Egger, Kronospan, Kaindl, Senosan  vč. kování Blum. Forma zásuvek u vestavěných skříní používáme Designo-box s ultra tenkou bočnicí disponující plno-výsuvem a integrovaným tlumením při dovření.

Vestavěné skříně, šatní skříně, předsíně je nábytek velmi specifický a přizpůsobuje se nejen danému prostoru, ale i potřebám klienta. Po předem domluvené schůzce u nás na studiu třeba i kávy, nebo čaje můžeme probrat Vaše představy a vnést je do návrhu, či pak do realizace. Za pomocí 3D vizualizačního programu si krásně dokážete představit jak by to mohlo u Vás vypadat a případně vnést poznatky a změny. I když nemáte představu kvalifikovaný designér s Vámi probere veškeré možnosti, zjistí Vaše potřeby a navrhne nejlepší možné řešení. Dekorů, barev a možností je spousta a tak proč nevyužít maximální potenciál Vašeho domova a dopřát si opravdu funkční nábytek vyladěný do detailu.

Neváhejte a kontaktujete našeho designéra pro domluvení nezávazné schůzky a návrhu. Těšíme se na Vás 🙂