ÚVODNÍ STRÁNKA

Český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na míru

♦ Návrhy, vizualizace kuchyní a interiérů ZDARMA

♦ Dopřejte si nejvyšší kvalitu za nejnižší možnou cenu

NAŠE PRODEJNA


Cejl 72 Brno

Content not available.
Please allow cookies by clicking Accept on the banner

Zakázkový nábytek na míru Brno

Zakázkový nábytek na míru Brno

Zakázkový nábytek na míru Brno

Zakázkový nábytek na míru Brno je pěkná ukázka, jak se dá hezky nábytek vymyslet dle přání a potřeb klienta. Ať už je to jen kuchyňská linka na míru a nebo celý nábytek, aby byl hezky sjednocen dekory a myšlenkou. Aby nábytek dával smysl a plně plnil funkci pro který byl vymyšlen a vyroben je pro Vás na prodejně specialista, který Vám dopomůže k rozvrhnutí prostoru pro uložení věcí a konstrukci nábytku.

Díky vizualizaci a možnosti nahlédnout virtuálně do místnosti s nábytkem i dovnitř nábytku, bude snazší orientovat se a doladit nábytek k dokonalosti. Nejen, že nabízíme nábytek včetně vlastního návrhu a vizualizace, ale díky široké paletě dekorů např. Egger, Kronospan, Kaindl a mnoho jiných.. si určitě vyberete ten svůj dekor. Knihovna dekorů je v 3D programu nainstalovaná velice reálná, a tak i kombinování různých barev a dekorů bude pro Vás k nahlédnutí.

Zde jsme vytvářeli vestavěnou skříň na míru spojenou s částí otevřené poličky a skříně na boty. Vestavěná skříň tak slouží pro uložení oblečení, ale i jako technická skříň pro rozvod wi-fi, vysavače, nářadí atd.

 

 

 

Zakázkový nábytek na míru Brno

Nejen u této, ale jako u ostatních využil zákazník našeho návrhu, který si doladil podle sebe a pak už jen vytvořit objednávku a hurá k realizaci. Nábytek vyrábí a montují výhradně naši montéři se kterými máme skvělé zkušenosti a drží naši kvalitu.

U nás na studiu třebas při kafíčku spolu projdeme požadavky na Váš interiér. Projdeme vzorky materiálů EggerKronospanSenosan a další. Pochlubíme se naší prezentací vystavených vzorků kuchyní, obýváku a vestavěné skříně. Na zadané rozměry se vytvoří v grafickém programu prezentace vytvořené sestavy nábytku a probereme další varianty. Každý zákazník je pro nás výzvou. Rádi tvoříme Vaše vysněné bydlení, nebo vyřešíme nábytek pro dostatek prostoru uložení věcí, oblečení, či krásnou obývací stěnu pro Vaše pohodlí.Home Interier Design s.r.o.