ÚVODNÍ STRÁNKA

Český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na míru

♦ Návrhy, vizualizace kuchyní a interiérů ZDARMA

♦ Dopřejte si nejvyšší kvalitu za nejnižší možnou cenu

NAŠE PRODEJNA


Cejl 72 Brno

Content not available.
Please allow cookies by clicking Accept on the banner

Kuchyně Brno

Kuchyně Brno

Kuchyně Brno

Kuchyně Brno je nejen krásná, ale i velice praktická s velkým množstvím úložného prostoru – uložení potravin ve vysoké skříni je lépe zpřístupněno díky výsuvnému programu vnitřních zásuvek. V rohové skříni je otočný karusel. Kuchyně Brno je dobře rozmístěna i využitím plochy na pracovní desce kuchyňské linky. Odkládací část, před-přípravná část a plocha kolem varné desky kuchyně. 

Kuchyňská linka  je osazena nejmodernějšími pojezdy zásuvek s tlumením a plno-výsuvem od firmy Hettich – ArciTech . Dveřními panty s integrovaným tlumením a výklopný systém od firmy Blum.

Kuchyně Brno

je osazena spotřebiči značky Electrolux a AEG včetně krásné zešikmené moderní digestoře. Tado designová digestoř je nejen krásným prvkem v kuchyni, ale i díky velkému sacímu výkonu Vás skvěle zbaví nepříjemných pachů z vaření a teploty z vypařování od hrnců. Dále při práci na varné desce v kuchyni se nebouchnete do hlavy jak u digestoří ve tvaru “T”. U trouby uživatel využije nejen kvalitu pečení, která je pomocí pečící sondy jednoduší. Ta udává teplotu uvnitř masa přímo na displej trouby a nestane se tak, že maso vysušíme. dále pak i automatické časové vypnutí. Nastavíte čas vypnutí a již nezapomenete troubu vypnout. Troubu je ale potřeba i vevnitř čistit a k tomu pomůže pyrolytické čištění, které přepálí nečistoty a setřením pomocí hadru je trouba vyčištěná. Indukční varná deska pro rychlejší vaření, úsporu času a energií. Indukční technologie je oproti sklo-keramické desce výhodná i údržbou a není potřeba mít hrnce přesně na rozměr varné zóny, ale i menší. Vaření působí pouze na hrnce v daném prostoru a nenahřívá okolí (pouze teplotou hrnce). Dřez značky Schock disponuje vysokou kvalitou zpracování a černé třpytivé barvy, aby se barevně hodil k varné desce. 

Kuchyně Brno návrhy a vizualizace

Návrh kuchyňské linky se dá dále rozměrově upravovat, jelikož výrobou na zakázku není zákazník omezen typovostí skříní. Návrh kuchyňské linky je zpracován v programu a vizualizace jsou ZDARMA.

Na našem studiu v Brně si můžete detailně prohlédnout některé vystavené kuchyňské linky, případně vzorky barev a dekorů. Rádi Vás zde uvítáme, případně zodpovíme dotazy. Pokud by jste již měli zájem o konzultaci- zde v kontaktech si můžeme spolu domluvit schůzku po telefonu, či emailu. Další návrhy ve formě článků si můžete prohlédnout ZDE