ÚVODNÍ STRÁNKA

Český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na míru

♦ Návrhy, vizualizace kuchyní a interiérů ZDARMA

♦ Dopřejte si nejvyšší kvalitu za nejnižší možnou cenu

NAŠE PRODEJNA


Cejl 72 Brno

Content not available.
Please allow cookies by clicking Accept on the banner

Kuchyňská linka Brno

Kuchyňská linka Brno

Kuchyňská linka Brno

Tato realizace kuchyňské linky byla zhotovena na míru, dle potřeb a požadavků zákazníka. Netradiční v tomto prostoru je umístění okna v rohu.

Požadavkem zákazníka bylo hodně úložného prostoru, moderní vzhled, prostorové vaření, zvýšená trouba s mikrovlnou troubou pro pohodlné pečení a přitom zachovat otevřenost prostoru a dosažitelnost všech uložených věcí při vaření.

 

U kuchyňská linka Brno jsme zvolili materiály :

vysoký bílý lesk Senosan, který je nejlepší u akrylátového povrchu. Pracovní deska v imitaci betonu a nerezové hrany dvířek, polic vč. rámečků prosklených skříněk, nerezového soklu a těsnící lišty doplňující výrazné úchytky opět v povrchové úpravě nerezu.

Kuchyňská linka Brno je osazena nejlepším kováním od značky Hettich a Blum. Rohomá skříň je osazena výsuvným kováním Le Mans (výsuvné police)

Kuchyňská linka Brno – rozložení:

Vysoké skříně jsme zvolili do části zádveří, kde nejméně ruší svojí robustností. Výklenek u okna nám pak vytvořil koutek na domácí spotřebiče, které zde neruší a neubírají hlavní pracovní plochu a mohou být na kuchyňské lince bez nutnosti schovávání. Dřez s odkapem od Německé značky Schock je na zdi mezi oknem a vstupem na terasu. Je to zvolené z důvodu více mezi ploch při práci s potravinami a možností položení potravin z lednice a spíže bez nutností zbytečných kroků.

V části kuchyňské linky zasahující do prostoru jsme použili hlubší pracovní desku pro masivní vzhled, ale přitom odlehčili vestavěnou poličkou z pohledu obývacího pokoje. Zde se využilo místo pro dekoraci i další úložné místo např. pro zahradní nádobí. Pro ozvláštnění se využilo vykrytí boku z materiálu pracovní desky. Kuchyňská linka Brno je osazena tubusovou digestoří Franke, která nejen plní výborně funkci odvětrávání pachů a par, není dominantní a tím neubírá v prostoru pohledu do kuchyňské linky.

Kuchyňská linka Brno- spotřebiče:

digestoř Franke, myčka, trouba, varná deska, lednice a mikrovlnná trouba značky Electrolux.

U trouby je dekorativním prvkem černé kalené sklo na ovládacím panelu, ale je i velice dobřevybavena. Ať už jsou to katalytické panely pro snadnou údržbu, pečící sonda, která je velkým pomocníkem při pečení a přes displej udává teplotu masa. Tím zjistíme jeho propečení bez nutnosti propichování a otevírání trouby. Dále pak teleskopické výsuvy, aby pří povysunutí plechu či pekáče nepřepadl. Neméně podstatný je i manuální dětský zámek a tlumené dovírání dvířek.

Myčka je plně integrovaná (schovaná celá za dvířko), ale díky funkci promítání displeje na podlahu neztrácíme přehled o času konce mytí, aniž by se myčka musela otevřít. Electrolux v těchto řadách myček disponuje i zvětšeným objemem a přídavným mycím ramenem, které napomáhá lepšímu mytí a oplachu.

Lednice je vybavena zásuvkou na potraviny se zvýšenou vlhkostí- tím se zelenina uschová delší dobu čerstvá, dále pak ventilátor, který rozhání vzduch v lednici.Tím se potraviny rychleji nachladí a cirkulací vzduchu se snižuje tvoření bakterií a pachů.Podstatná je hlavně funkce No-Frost i u mrazáku = odpadá nutnost odmrazováni.

Varná deska je indukční pro rychlejší vaření, úsporu času a energií. Indukční technologie je oproti sklo-keramické desce výhodná i údržbou a není potřeba mít hrnce přesně na rozměr varné zóny, ale i menší. Vaření působí pouze na hrnce v daném prostoru a nenahřívá okolí (pouze teplotou hrnce).

Na našem studiu v Brně si můžete detailně prohlédnout některé vystavené kuchyňské linky, případně vzorky barev a dekorů. Rádi Vás zde uvítáme, případně zodpovíme dotazy. Pokud by jste již měli zájem o konzultaci- zde v kontaktech si můžeme spolu domluvit schůzku po telefonu, či emailu.

 

 

 

Odeslat