ÚVODNÍ STRÁNKA

Český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na míru

♦ Návrhy, vizualizace kuchyní a interiérů ZDARMA

♦ Dopřejte si nejvyšší kvalitu za nejnižší možnou cenu

NAŠE PRODEJNA


Cejl 72 Brno

Content not available.
Please allow cookies by clicking Accept on the banner

Nábytek do pracovny

Nábytek do pracovny

Nábytek do pracovny

Nábytek do pracovny brno

Nábytek do pracovny Brno

Nábytek to této pracovny by sám o sobě nebyl až tak zajímavý- ale v kombinaci s kuchyňkou linkou krásně doplňuje barvy a zapadá do místnosti. Jelikož je ve stejných dekorech, tak neruší svým vzhledem a velkostí. Tvoří linií a spojení mezi kuchyní a obývacím pokojem. Spojení dekoru Egger a tvarovaných dvířek Trachea vniklo příjemné a útulné spojení kuchyňské linky, pracovny a obývacího pokoje.

Dlouhá pracovní deska nejen spojuje místnost, ale také dopřeje spoustu odkládacího místa pro práci, nebo třeba pro rychlé uklizení z jídelního stolu. dále pak pod pracovní deskou je spousta úložného prostoru. I PC a tiskárna je uklizena dolů a tím se vyčistila pracovní plocha. Výška pracovní desky je upravena dle potřeby uživatele pro pohodlí a příjemnou práci. Horní skříně jsou nachystány svojí výškou pro uložení šanonů a knih. Aby veškeré podklady pro práci byly vždy po ruce.

 

Nábytek do pracovny

Naše firma se zabývá návrhy a výrobou veškerého nábytku do interiéru. Ať už jsou to pracovny, kanceláře, prodejny, skladovací prostory, prezentační místnosti a jiné.

Pokud máte zájem, domluvíme si schůzku (viz. kontakty zde) a zjistíme Vaše potřeby. Na základě těchto informací se vytvoří plán a vizualizace, která se dále ladí. Disponujeme nejen spoustou dekorů, barev a materiálů. Ale i velkým výběrem kování pro funkční nábytek. Navíc veškerý plošný materiál se řeže v profi nářezovém centru, které vyniká kvalitou a přesností řezání na moderních strojích. Dále pak disponuji olepování PUR technologií, která zaručí pevné a přesné olepení hran s vysokou pevností.

Na tento plán se vytvoří cenová nabídka, aby byla co nejvíce objektivní. Ta Vás určitě zaujme- po objednávce zaměřuje se na přesno náš technik prostor, kam se nábytek bude montovat a domlouvá se termín montáže. Pracujeme s nejkvalitnějším a nejmodernějšími nástroji značky Festool, jelikož pro kvalitní práci je potřeba kvalitní nástroje.