ÚVODNÍ STRÁNKA

Český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na míru

♦ Návrhy, vizualizace kuchyní a interiérů ZDARMA

♦ Dopřejte si nejvyšší kvalitu za nejnižší možnou cenu

NAŠE PRODEJNA


Cejl 72 Brno

Content not available.
Please allow cookies by clicking Accept on the banner

Nábytek na míru Brno 2

Nábytek na míru Brno 2

Nábytek na míru Brno 2

Nábytek na míru Brno 2  je prezentací naší výroby na míru. Vyrábíme veškerý nábytek podle Vašich představ. Pokud představu nemáte, tak Vám navrhneme nějaké možné řešení. 

Nábytek na míru Brno 2

V této realizaci šlo o rekonstrukci dětského pokoje pro dvě děti (slečna 16 let a kluk 12 let). Bylo potřeba vytvořit dostatek úložného prostoru, prostor pro učení. 

Nábytek na míru Brno 2

Začneme u postelí. zde jsem vyrobili postele s vysouvacím prostorem pro uložení peřin, ložního prádla, či jiné. U postele, která se nachází u zdi jsme vytvořili v dekoru “otěrovou plochu”, mezi postele úložná prostor skříně. V této skříní je schovaná zásuvka a pomocí vyfrézovaného otvoru se dá protáhnout kabel nabíječky atd.

Horní skříně jsou myšlené jako knihovny, ale i funkce osvětlení. Pod skříně nad postelemi jsou zabudované LED pásky se stmíváním. Krajní skříň je přesně vytvořena na úložné boxy.

Pracovní stůl je v jedné délce pro dostatečnou plochu při učení. Ve středu mezi židlemi je skříň s výsuvným košem pro obě děti po ruce. Po stranách má každé díte zásuvky pro učení a volnou polici. zásuvky jsou pro levé sezení zafrézované v desce stolu.

Jelikož je v této části jen okno a nebylo možnost zásuvky na zdi. pod stolem je radiátor, který je schovaný za žebrování v dekoru ostatního nábytku. tak aby nebyla snížená intenzita výhřevu, ale přitom se částečně schoval.

Vestavěná skříň se musela vytvořit tak, aby sloup neomezoval v uložení věcí. Proto se do leva uložila šatní tyč a zásuvky a police do pravé části. Vytvořila se zde i plocha pro zavěšení oděvu a otěrovou plochou a příručními policemi. Ta se vyrobila ze světlého materiálu použitého na dvířka.   

Naším cílem je pro Vás vždy vytvořit co nejlepší využití úložného prostoru a i vzhledem co nejvíce zakomponovat do interiéru.

Na našem interiérovém studiu v Brně si nejen tento systém můžete prohlédnout, ale jsme schopni Vám skříň zvizualizovat v programu a promítnou v zadaném prostoru, který představuje vaši místnost, do které by byla vestavěná skříň určena.

Na našem studiu v Brně si můžete detailně prohlédnout příklad skříně na míru, případně vzorky barev a dekorů. Rádi Vás zde uvítáme, případně zodpovíme dotazy. Pokud by jste již měli zájem o konzultaci- zde v kontaktech si můžeme spolu domluvit schůzku po telefonu, či emailu.