ÚVODNÍ STRÁNKA

Český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na míru

♦ Návrhy, vizualizace kuchyní a interiérů ZDARMA

♦ Dopřejte si nejvyšší kvalitu za nejnižší možnou cenu

NAŠE PRODEJNA


Cejl 72 Brno

návrh kuchyně zdarma

návrh kuchyně

 

Návrh kuchyně na studiu Home Interier Design – Brno

Kuchyně jako samostatná místnost, nebo kuchyňský kout v obytném prostoru? Existuje mnoho rozměrů a většina je omezených. Kuchyně na míru většinu problémů eliminuje a více tvoří ku-prospěchu a potřebám zákazníka. Ty nejkrásnější kuchyně se tvoří před návrhem místnosti, ale to je výjimečnost. Kuchyňská linka má mnoho podob – klasické, moderní, rustikální, extravagantní i tvarem – rovná, do L, do U, do G, s ostrůvkem, s barem..a mnoho dalších.

 

Návrh kuchyně na studiu a tvoření Vašeho světa jídla

Každý zákazník má jiný vkus a proto návrhy kuchyní jsou u nás zdarma. Zákazník může mít svoji představu a nemusí – to už je práce na naší prodejně v Brně. Návrh kuchyně – vizualizace je velká pomoc pro zákazníka v možnosti vcítit se do místnosti a představit si své budoucí vaření. Návrh kuchyně dostane zákazník vytištěný a případně i zaslaný do emailu. Vždy na začátku se bere v úvahu funkce, design, materiál, spotřebiče, osvětlení a nedílnou součástí ergonomie.

Důležité je si uvědomit si klientem kolik vlastně má nádobí, jakých rozměrů, doplňků a hlavně potravin uložených v kuchyňské lince.Výška pracovní plochy 84 – 100 cm, hloubka pracovní plochy 60-70 cm u ostrůvků 70-100 cm, vzdálenost pracovních ploch od sebe 100-120 cm, výška horních skříní nad pracovní deskou 55-75 cm. Návrh kuchyně dostane zákazník vytištěný a případně i zaslaný do emailu. Na naše kuchyňské linky vypracováváme i instalační plány pro přípravu před namontováním kuchyně.

Návrh kuchyně na studiu a detaily

Dále pak druhy otevírání dvířek (výsuvná, otevírací, výklopná,sklopná) a směr otevírání. My používáme nejkvalitnější kování od předních dodavatelů na trhu značky Blum a Hettich. V tomto případě se nevyplatí šetřit jak si zákazník mnohdy myslí, jelikož na kování v kuchyňské lince je nejčastěji používané z domácího nábytku.

I na materiály je kladen velký důraz. Je mnoho prodejců, kteří používají nábytek z dovozu ve formě “krabic” a v nich nábytek z desek, které nemají téměř žádné slisování. Tím se ušetří výroba, ale pevnost těchto dílců je nízká a mnohdy v tomto materiálu ani pořádně nedrží vrut apod…Navíc u těchto krabicových systémů kuchyňských linek a dalšího nábytku si klient nevybere dekor, či kombinaci dekorů, které by si přál..Tady opět sázíme na kvalitu a používáme materiály osvědčených značek, které návrh kuchyně zobrazí: Egger, Kronospan, Kaindl, DDL, Pfleiderer, Fundermax a další.

Kontaktujte nás

Na našem studiu v Brně si můžete detailně prohlédnout některé vystavené kuchyňské linky, případně vzorky barev a dekorů. Rádi Vás zde uvítáme, případně zodpovíme dotazy. Pokud by jste již měli zájem o konzultaci- zde v kontaktech si můžeme spolu domluvit schůzku po telefonu, či emailu.

 

Submit