ÚVODNÍ STRÁNKA

Český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na míru

♦ Návrhy, vizualizace kuchyní a interiérů ZDARMA

♦ Dopřejte si nejvyšší kvalitu za nejnižší možnou cenu

NAŠE PRODEJNA


Cejl 72 Brno

Content not available.
Please allow cookies by clicking Accept on the banner

Designová kuchyně

Designová kuchyně

Designová kuchyně

Tato designová kuchyně vznikla ve spolupráci s architektem a dotvořena na naší prodejně v Brně. Vyrobena je na zakázku dle několika požadavků a danému rozměru. Vyniká čistou linií a je i velice praktická. Úložného prostoru je tu dostatek pomocí zásuvek i v polo-ostrůvku. Ten je spojen s jídelní stolem ze stejného materiálu, jako dvířka a pracovní deska.

Vyniká ve krásném sladění a spojení s podlahou- díky obložení za pozadím linky. Bílá dvířka jsou díky nerezovému soklu skvěle oddělena. Vysoké skříně jsou zarovnány linií horních dvířek s úrovní překladu okna a vstupu na terasu. Drobné úchytky dodávají této designové kuchyni hladkost a nerozbíjí čistotu krásné bílé barvy. Ta pak i lemuje horní skříně ve kterých je nenápadně zabudovaná sklopná digestoř. Digestoř a další spotřebiče jsme zvolili značky Electrolux.

Designová kuchyně- kontrukce

Konstrukce skříní je z bílého matného lamina Egger. Skříně jsou díky plastovým nožičkám izolovány od podlahy a zakryty nerezovým soklem. Využíváme platového soklu potaženým ALU plechem v imitaci nerez. Tento pak vyniká výdrží a nebobtná ve spojení s vodou při mytí podlahy jako sokl z lamina. Další prvky jsou pak doplněny v imitaci nerezu. Jsou to: Kuchyňské spotřebiče známé a kvalitní značky Whirlpool( které i zapojujeme), úchytky a kvalitní designová těsnící lišta.

Designová kuchyně – největší plocha je bílá. Není to jen obyčejná bílá lesklá- je to vysoký akrylátový lesk SENOSAN doplněný povrchovou úpravou proti poškrábání SCR. Ten vyniká čistotou plochy a hladkostí. Dále pak dvířka a pracovní plochy v dekoru beton světlý od známé značky Egger.

Designová kuchyně

Nejen povrchové a plošné materiály jsou založeny na kvalitě. Designová kuchyně klade důraz nejen na krásu, kvalitu prvků, kuchyňských spotřebičů a plošného materiálu. Největší důraz je kladen na kování. To je v jakékoli kuchyňské lince nejvíce zatěžováno. Proto jsme zvolili kování pantů s integrovaným tlumením Blum a moderní zásuvkové systémy Hettich Arcitech. To vyniká vysokou nosností a kvalitou tlumeného plnovýsuvu. Další nejvíce namáhanou součástí je dřez a baterie. Proto volíme Německou značku Schock se kterou jsou zákazníci velice spokojeni díky kvalitě propracování. Na našem kuchyňském studiu můžete zakoupit a rádi Vám poradíme s výběrem spotřebičů značek Electrolux a AEG.

Designová kuchyně

Byla vytvořena v Brněnské naší výrobě, kde naši truhláři vyrábějí nejen takovéto designové kuchyně, ale i další nábytek do domácností, prodejen, kanceláří a dalších prostorů. 

S návrhem Vám milerádi pomůžeme na naší prodejně v Brně. Domluvte si schůzku a vytvořte si svůj sen o krásném bydlení. Zde najdete adresu prodejny, otevírací dobu a kontakty.

Odeslat