ÚVODNÍ STRÁNKA

Český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na míru

♦ Návrhy, vizualizace kuchyní a interiérů ZDARMA

♦ Dopřejte si nejvyšší kvalitu za nejnižší možnou cenu

NAŠE PRODEJNA


Cejl 72 Brno

Content not available.
Please allow cookies by clicking Accept on the banner

Grafický návrh

Grafický návrh

Grafický návrh černé kuchyňské linky / realizace

Grafický návrh této kuchyňské linky bylo požadavkem vytvořit prostornou kuchyň s ostrůvkovým vařením. Požadavek barev byla zeď do rubínové barvy a černé lesklé dvířka.

U realizace této kuchyňské linky jsem tedy zvolil Senosan extra akrylátový černý lesk na MDF desce 19 mm. Akrylátový povrch používaný na dvířka zajišťuje nádherný a hladký lesk který je bezkonkurenční. Pracovní deska do kontrastu křídově bílá a pro zvýraznění celkového vzhledu kuchyňské linky byl zvolen dřevěný dekor Oliva vysokého lesku. Úložný prostor spodních skříní je dostupný pomocí šuplíků, které se vysouvají na nejmodernější technologii tlumení ArciTech od firmy Hettich. Zvolení šuplíků pro spodní úložný prostor je mnohem lepší z důvodu dostupnosti do celého prostoru.

Otevírací dvířka jsou osazeny špičkovými panty s integrovaným tlumením od firmy Blum. Osvětlení pracovní plochy a prostoru nad horní skříně kuchyňské linky pomocí LED pásků v ALU lištách. Osvětlení baru ostrůvku je taktéž LED se stmívačem a dálkovým ovládáním. Kuchyňská linka je osazena spotřebiči značky Whirlpool.

Grafický návrh černé kuchyňské linky

Trouba ve zvýšené poloze není jen dekorativním prvkem, ale i komfortně přístupná. Ať už jsou to katalytické panely pro snadnou údržbu, pečící sonda, která je velkým pomocníkem při pečení a přes displej udává teplotu masa. Tím zjistíme jeho propečení bez nutnosti propichování a otevírání trouby. Dále pak teleskopické výsuvy, aby pří povysunutí plechu či pekáče nepřepadl. Neméně podstatný je i manuální dětský zámek a tlumené dovírání dvířek.

Myčka je plně integrovaná (schovaná celá za dvířko), ale díky funkci promítání displeje na podlahu neztrácíme přehled o času konce mytí, aniž by se myčka musela otevřít. Whirlpool v těchto řadách myček disponuje i zvětšeným objemem a přídavným mycím komponentem na zadní straně myčky, které napomáhá lepšímu mytí a oplachu.

Lednice je vybavena zásuvkou na potraviny se zvýšenou vlhkostí- tím se zelenina uschová delší dobu čerstvá, dále pak ventilátor, který rozhání vzduch v lednici.Tím se potraviny rychleji nachladí a cirkulací vzduchu se snižuje tvoření bakterií a pachů.Podstatná je hlavně funkce No-Frost i u mrazáku = odpadá nutnost odmrazováni.

Varná deska je indukční pro rychlejší vaření, úsporu času a energií. Indukční technologie je oproti sklo-keramické desce výhodná i údržbou a není potřeba mít hrnce přesně na rozměr varné zóny, ale i menší. Vaření působí pouze na hrnce v daném prostoru a nenahřívá okolí (pouze teplotou hrnce).

Grafický návrh černé kuchyňské linky

Kuchyň na míru u nás neznamená, že Váš kuchyňský prostor nezaplníme pouze nábytkem od rohu do rohu. Kuchyň na míru symbolizuje, že skříňky, spotřebiče,dřez atd. Rozmístíme tak, aby bylo vše k dispozici a na dosah ruky. Sestavu přizpůsobujeme výšce vaší postavy. Navrhneme doplňky, které zjednoduší Vaši práci v kuchyňské lince. Kuchyň navrhneme tak, aby celkový design zapadal do daného prostoru a výsledkem byla kuchyňská linka ve které se budete cítit příjemně.

Na našem studiu v Brně si můžete detailně prohlédnout některé vystavené kuchyňské linky, případně vzorky barev a dekorů. Rádi Vás zde uvítáme, případně zodpovíme dotazy. Pokud by jste již měli zájem o konzultaci- zde v kontaktech si můžeme spolu domluvit schůzku po telefonu, či emailu.

Odeslat