ÚVODNÍ STRÁNKA

Český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na míru

♦ Návrhy, vizualizace kuchyní a interiérů ZDARMA

♦ Dopřejte si nejvyšší kvalitu za nejnižší možnou cenu

NAŠE PRODEJNA


Cejl 72 Brno

Content not available.
Please allow cookies by clicking Accept on the banner

Home Interier Design- kuchyňská linka na zakázku Brno

Home Interier Design- kuchyňská linka na zakázku Brno

Tato kuchyňská linka na zakázku Brno, byla vytvořena vzhledem ke krásnému otevřenému vzhledu místnosti a výhledem. Vzájemné propojení elegantního bílého lesku, světlého dřeva v podobě pracovní desky a obkladem. Dále pak kontrastní podlaha, která podtrhuje rysy kuchyně. Tato kuchyně byla tvořena pro dostatek úložného prostoru, odkládací plochy a vzdušnosti vzhledem k prostoru. 

Home Interier Design- kuchyňská linka na zakázku Brno –Např. proto je u této kuchyňské linky zvolena komínková digestoř Electrolux. Nejen pro vysoký výkon, ale i vzdušnost. Pro doplnění vzhledu a srovnání horní hrany, aby linie tvořila celek je obklad nejen pod digestoří, ale i za do úrovně horní hrany linky. Tím pohledově drží linii a přitom není prostor zastavěný skříněmi.

Home Interier Design- kuchyňská linka na zakázku Brno

Část kuchyňské linky při vstupu napravo je využit pro maximální využití prostoru a částečnému zabudování americké lednice. Zároveň se choval kávovar a vytvořila část na pracovní desce pro přístroje. Tím že tyto kuchyňské přístroje jsou za úrovní skříní, jsou sympaticky částečně schované z pohledu. Pro skvělou údržbu a dlouhou životnost jsme ke zvoleným dekorům použili těsnící lišty a sokly v nerezu.

Materiály použité jsou od nejznámějších výrobců Egger a Kronospan. Kování je TOP od předních výrobců na trhu Blum a Hettich . Jelikož na materiálech a komponentech v takto namáhané části bydlení opravdu nešetříme. I spotřebiče je potřeba zvolit kvalitní. Značka Electrolux a AEG jsou příkladem kvalitní značky, dobré ceny vs. poměr výkonu v elegantním designu. 

Home Interier Design- kuchyňská linka na zakázku Brno

U nás na studiu třebas při kafíčku spolu projdeme požadavky na Váš interiér. Projdeme vzorky materiálů EggerKronospanSenosan a další. Pochlubíme se naší prezentací vystavených vzorků kuchyní, obýváku a vestavěné skříně. Na zadané rozměry se vytvoří v grafickém programu prezentace vytvořené sestavy nábytku a probereme další varianty. Každý zákazník je pro nás výzvou. Rádi tvoříme Vaše vysněné bydlení, nebo vyřešíme nábytek pro dostatek prostoru uložení věcí, oblečení, či krásnou obývací stěnu pro Vaše pohodlí.
Home Interier Design s.r.o.

není jen interiérové studio. Jsme výrobci nábytku, kteří se přiklánějí k Vašim požadavkům, potřebám a možným prostorům. Dodáme pár rad, doporučení, pomůžeme s výběrem dekorů, poradíme s vhodnými spotřebiči a díky obrázkům se vžít do budoucí realizace interiéru. Přistupujeme ke každému zákazníkovi, jako jednotlivci a věnujeme stejný čas každému jak je potřeba. Interiéry Brno v Home Interier Design– setkáte se s osobitým přístupem a užijete si plánování naplno. O to víc se Vám pak bude bydlet lépe.

Odeslat