ÚVODNÍ STRÁNKA

Český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na míru

♦ Návrhy, vizualizace kuchyní a interiérů ZDARMA

♦ Dopřejte si nejvyšší kvalitu za nejnižší možnou cenu

NAŠE PRODEJNA


Cejl 72 Brno

Content not available.
Please allow cookies by clicking Accept on the banner

Interiéry Brno

Interiéry brno

Interiéry Brno – Home Interier Design s.r.o.

Interiéry Brno je interiérové studio s výrobou na zakázku. Tvoříme Interiéry Brno, ale i širé okolí. Od kuchyňských linek, obývacích, dětských pokojů, ložnic až po vybavení studií, prodejen, kanceláří apod.

Příklad tato kuchyňská linka na zakázku do velice specifického prostoru. Šetřil se zde každý centimetr úložného prostoru i pracovní plochy. Pro zvětšení vzhledu a volného dojmu se požilo otevírání dvířek pomocí schovaných úchytek pro dosažení hladkosti a čistých ploch. Na našem kuchyňském studiu můžete zakoupit a rádi Vám poradíme s výběrem spotřebičů značek Electrolux a AEG.

Interiéry Brno – kuchyň a materiál

jako materiál dvířek byl požit extra hladký lesk SENOSAN. SENOSAN je dodavatel akrylátového lesku vynikající hladkostí a odleskem v ploše. Při zvolené Variantě SCR – úprava omezující škrábance. Na studiu Interiéry Brno- Home Interier Design s.r.o. jsou vystavené vzorky tohoto výrobce i v jiných dekorech než bílý lesk.

Kování je použito Blum a velice kvalitní zásuvky Hettich Arcitech. Veškerý nábytek byl vyroben v naší výrobně v Brně. Na místě pak dle zdí a stropů dořezávané lištování kolem kuchyňské linky. Neutrální barva bílé byla dotvořena pracovní kuchyňskou deskou a zádovým dekoračním panelem.

Interiéry Brno – u nás na studiu v Brně

U nás na studiu třebas při kafíčku spolu projdeme požadavky na Váš interiér. Projdeme vzorky materiálů Egger, Kronospan, Senosan a další. Pochlubíme se naší prezentací vystavených vzorků kuchyní, obyváku a vestavěné skříně. Na zadané rozměry se vytvoří v grafickém programu prezentace vytvořené sestavy nábytku a probereme další varianty.

Každý zákazník je pro nás výzvou. Rádi tvoříme Vaše vysněné bydlení, nebo vyřešíme nábytek pro dostatek prostoru uložení věcí, oblečení, či krásnou obývací stěnu pro Vaše pohodlí.

Interiéry Brno není jen interiérové studio. Jsme výrobci nábytku, kteří se přiklánějí k Vašim požadavkům, potřebám a možným prostorům. Dodáme pár rad, doporučení, pomůžeme s výběrem dekorů, poradíme s vhodnými spotřebiči a díky obrázkům se vžít do budoucí realizace interiéru. Přistupujeme ke každému zákazníkovi, jako jednotlivci a věnujeme stejný čas každému jak je potřeba. Interiéry Brno v Home Interier Design-  setkáte se s osobitým přístupem a užijete si plánování naplno. O to víc se Vám pak bude bydlet lépe.

 

Neváhejte nás kontaktovat a domluvit si schůzku. Zde najdete otevírací dobu a kontakty.

Odeslat