ÚVODNÍ STRÁNKA

Český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na míru

♦ Návrhy, vizualizace kuchyní a interiérů ZDARMA

♦ Dopřejte si nejvyšší kvalitu za nejnižší možnou cenu

NAŠE PRODEJNA


Cejl 72 Brno

Content not available.
Please allow cookies by clicking Accept on the banner

Kuchyně a interier

Kuchyně a interier

Kuchyně a interier

Hlavní dekor-materiál Senosan- akrylátový lesk -ten je z dostupných lesků (okrem laku) zatím nejčistější v nejlepším odleskem. Zvolen v barvě bílé, jelikož je nejčistější, nejlépe se kombinuje, vypadá elegantně a prostě bílá byla, je a bude krásná.

Dále jsme dotvořili i televizní stěnu ve stejném duchu, knihovku a jídelní stůl.

 

Kuchyně a interier

Kuchyně a interier – Pracovní deska Egger v dekoru Beton tmavý. Proč beton? Šedá jako neutrální barva se opět dobře kombinuje, je neutrální, moderní a není v rozporu vzhledu v kombinaci s dřevem. Pro snadnou udržovatelnost a sjednocený vzhled jsme použili stejný dekor i na pozadí za linku.

Kuchyně a interier – Zvolené kování (panty a výsuvy zásuvek) od značky Blum a Hettich jsou zvolené, jelikož kvalita těchto výrobků je vysoká. Musí být, jelikož je v kuchyni nejvíce namáhaná. I když je mnoho dalších výrobců a levnějších variant, kopií atd. Aby jsme mohli držet kvalitu i v této části, tak veškeré kování je těch nejvyšších řad od těchto výrobců a žádné jiné.

Kuchyně a interier – Spotřebiče značky Electrolux jsou opět správnou volbou. Poskytují správný poměr cena/výkon, jsou to spolehlivé výrobky s velkou škálou výběru a když už by se jim něco stalo….mají skvělou dostupnost servisů i náhradních dílů.

 

Návrh kuchyně Brno 2 – u nás na studiu v Brně

U nás na studiu třebas při kafíčku spolu projdeme požadavky na Váš interiér. Projdeme vzorky materiálů EggerKronospanSenosan a další. Pochlubíme se naší prezentací vystavených vzorků kuchyní, obýváku a vestavěné skříně. Na zadané rozměry se vytvoří v grafickém programu prezentace vytvořené sestavy nábytku a probereme další varianty. Každý zákazník je pro nás výzvou. Rádi tvoříme Vaše vysněné bydlení, nebo vyřešíme nábytek pro dostatek prostoru uložení věcí, oblečení, či krásnou obývací stěnu pro Vaše pohodlí.
Home Interier Design s.r.o.

není jen interiérové studio. Jsme výrobci nábytku, kteří se přiklánějí k Vašim požadavkům, potřebám a možným prostorům. Dodáme pár rad, doporučení, pomůžeme s výběrem dekorů, poradíme s vhodnými spotřebiči a díky obrázkům se vžít do budoucí realizace interiéru. Přistupujeme ke každému zákazníkovi, jako jednotlivci a věnujeme stejný čas každému jak je potřeba. Interiéry Brno v Home Interier Design– setkáte se s osobitým přístupem a užijete si plánování naplno. O to víc se Vám pak bude bydlet lépe.

Odeslat