ÚVODNÍ STRÁNKA

Český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na míru

♦ Návrhy, vizualizace kuchyní a interiérů ZDARMA

♦ Dopřejte si nejvyšší kvalitu za nejnižší možnou cenu

NAŠE PRODEJNA


Cejl 72 Brno

Content not available.
Please allow cookies by clicking Accept on the banner

Kuchyně v Brno

Kuchyně v Brno

Kuchyně v Brno

Kuchyně Brno je nejen krásná, ale i velice praktická s velkým množstvím úložného prostoru – uložení potravin ve vysoké skříni je lépe zpřístupněno díky výsuvnému programu vnitřních zásuvek. V rohové skříni je otočný karusel. Kuchyně Brno je dobře rozmístěna i využitím plochy na pracovní desce kuchyňské linky. Odkládací část, před-přípravná část a plocha kolem varné desky kuchyně. 

Kuchyňská linka  je osazena nejmodernějšími pojezdy zásuvek s tlumením a plno-výsuvem od firmy Hettich – ArciTech . Dveřními panty s integrovaným tlumením a výklopný systém od firmy Blum.

Kuchyně v Brno

je osazena spotřebiči značky Electrolux a AEG včetně krásné zešikmené moderní digestoře. Tado designová digestoř je nejen krásným prvkem v kuchyni, ale i díky velkému sacímu výkonu Vás skvěle zbaví nepříjemných pachů z vaření a teploty z vypařování od hrnců. Dále při práci na varné desce v kuchyni se nebouchnete do hlavy jak u digestoří ve tvaru “T”. U trouby uživatel využije nejen kvalitu pečení, která je pomocí pečící sondy jednoduší. Ta udává teplotu uvnitř masa přímo na displej trouby a nestane se tak, že maso vysušíme. dále pak i automatické časové vypnutí. Nastavíte čas vypnutí a již nezapomenete troubu vypnout. Troubu je ale potřeba i vevnitř čistit a k tomu pomůže pyrolytické čištění, které přepálí nečistoty a setřením pomocí hadru je trouba vyčištěná. Indukční varná deska pro rychlejší vaření, úsporu času a energií. Indukční technologie je oproti sklo-keramické desce výhodná i údržbou a není potřeba mít hrnce přesně na rozměr varné zóny, ale i menší. Vaření působí pouze na hrnce v daném prostoru a nenahřívá okolí (pouze teplotou hrnce). Dřez značky Schock disponuje vysokou kvalitou zpracování a černé třpytivé barvy, aby se barevně hodil k varné desce. 

Kuchyně v Brno návrhy a vizualizace

Návrh kuchyňské linky se dá dále rozměrově upravovat, jelikož výrobou na zakázku není zákazník omezen typovostí skříní. Návrh kuchyňské linky je zpracován v programu a vizualizace jsou ZDARMA.

Na našem studiu v Brně si můžete detailně prohlédnout některé vystavené kuchyňské linky, případně vzorky barev a dekorů. Rádi Vás zde uvítáme, případně zodpovíme dotazy. Pokud by jste již měli zájem o konzultaci- zde v kontaktech si můžeme spolu domluvit schůzku po telefonu, či emailu. Další návrhy ve formě článků si můžete prohlédnout ZDE