ÚVODNÍ STRÁNKA

Český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na míru

♦ Návrhy, vizualizace kuchyní a interiérů ZDARMA

♦ Dopřejte si nejvyšší kvalitu za nejnižší možnou cenu

NAŠE PRODEJNA


Cejl 72 Brno

Content not available.
Please allow cookies by clicking Accept on the banner

Kuchyně do malého bytu

Kuchyně do malého bytu

Kuchyně do malého bytu

Tomuto článku věnujeme i příklad malé kuchyňské linky. Jelikož každá domácnost nemá prostory na kuchyně do U, nebo do tvaru L. Vyrábíme kuchyňské linky na míru pro každého zákazníka a proto žádný rozměr pro nás není problém. Pro tuto kuchyňskou linku jsme zvolili klasické odstíny dvířek v odstínu Javoru a korpus Kalvádos. U některých zákazníků klasické kuchyně jsou tyto odstíny stále žádané kombinace z důvodu příjemných barev.

Kuchyně do malého bytu

Tvarově tato kuchyňská linka připomíná panelákovou, ale samozřejmě je ji možno instalovat kdekoliv. Tato kuchyně je spodními skříňkami sestavená pro pokud možno nejvíce úložného místa. Horní skříně jsou u konce zvolené pomocí výklopných skříní. Důvodem je přidání prosklené skříně a horizontální linie podpořené vrchní policí. Kuchyňská linka je osazena nejlepším kováním od značky Hettich a Blum.

Kuchyňská linka je osazena spotřebiči značky Electrolux a výsuvnou digestoří značky Franke. U trouby uživatel využije nejen kvalitu pečení, která je pomocí pečící sondy jednoduší, ale i automatické časové vypnutí. Nastavíte čas vypnutí a již nezapomenete troubu vypnout. Troubu je ale potřeba i vevnitř čistit a k tomu pomůže pyrolytické čištění, které přepálí nečistoty a setřením pomocí hadru je trouba vyčištěná. Indukční varná deska pro rychlejší vaření, úsporu času a energií. Indukční technologie je oproti sklo-keramické desce výhodná i údržbou a není potřeba mít hrnce přesně na rozměr varné zóny, ale i menší. Vaření působí pouze na hrnce v daném prostoru a nenahřívá okolí (pouze teplotou hrnce). Dřez značky Schock disponuje vysokou kvalitou zpracování a černé třpytivé barvy, aby se barevně hodil k varné desce.

Návrh kuchyňské linky se dá dále rozměrově upravovat, jelikož výrobou na zakázku není zákazník omezen typovostí skříní. Návrh kuchyňské linky je zpracován v programu a vizualizace jsou ZDARMA.

Na našem studiu v Brně si můžete detailně prohlédnout některé vystavené kuchyňské linky, případně vzorky barev a dekorů. Rádi Vás zde uvítáme, případně zodpovíme dotazy. Pokud by jste již měli zájem o konzultaci- zde v kontaktech si můžeme spolu domluvit schůzku po telefonu, či emailu.