ÚVODNÍ STRÁNKA

Český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na míru

♦ Návrhy, vizualizace kuchyní a interiérů ZDARMA

♦ Dopřejte si nejvyšší kvalitu za nejnižší možnou cenu

NAŠE PRODEJNA


Cejl 72 Brno

Content not available.
Please allow cookies by clicking Accept on the banner

kuchyňská linka bílý lesk

kuchyňská linka bílý lesk

Kuchyňská linka bílý lesk

Kuchyňská linka bílý lesk byla navrhnuta vzhledem k výjimečnosti bílého lesku. Kombinace s pozadím a pracovní deskou v dekoru beton, zesíleného rámu a hranami v dekoru nerezu dává kuchyňské lince moderní vzhled. Díky univerzálním barvám je tato kombinace oblíbená z důvodu možnosti doplněním výraznějších barev, které se kdykoliv mohou změnit a zpestřit. Kuchyňská linka bílý lesk má dostatek prostoru pro uložení potravin v potravinové vysoké skříni.

Tato skříň má vnitřní zásuvky pro snadnou a přehlednou dostupnost k potravinám. Varné nádoby a další nádobí je uloženo ve vysoké skříni s troubou a mikrovlnou troubou. Dále pak v rohové skříni, která je osazena výsuvnou ledvinou pro dostupnost a v zásuvkách pod varnou deskou. Kuchyňská linka bílý lesk je osazena nejmodernějšími pojezdy zásuvek s tlumením a plno-výsuvem od firmy Hettich dveřními panty s integrovaným tlumením a výklopný systém od firmy Blum.

V kuchyňské lince je vestavěná lednice, trouba, mikrovlnná trouba, indukční deska, myčka a komínková digestoř značky Whirlpool. Z důvodu dnešního trendu spojení kuchyňská linka a obývací pokoj je do realizace zakomponovaná TV stěna.

Kuchyňská linka bílý lesk spotřebiče:

důležitou částí pro funkčnost kuchyňské linky je potřeba zvolit správné spotřebiče, které nejen dobře vypadají, ale jsou i plné potřebných funkcí. Jelikož na trhu je mnoho značek, které mají ještě více typů spotřebičů je nutné předem si ujasnit priority. Co očekáváme, aby daný spotřebič splňoval a jak by měl designově vypadat.

Kuchyň na míru u nás neznamená, že Váš kuchyňský prostor nezaplníme pouze nábytkem od rohu do rohu. Kuchyň na míru symbolizuje, že skříňky, spotřebiče,dřez atd. Rozmístíme tak, aby bylo vše k dispozici a na dosah ruky. Sestavu přizpůsobujeme výšce vaší postavy. Navrhneme doplňky, které zjednoduší Vaši práci v kuchyňské lince. Kuchyň navrhneme tak, aby celkový design zapadal do daného prostoru a výsledkem byla kuchyňská linka ve které se budete cítit příjemně.

Na našem studiu v Brně si můžete detailně prohlédnout některé vystavené kuchyňské linky, případně vzorky barev a dekorů. Rádi Vás zde uvítáme, případně zodpovíme dotazy. Pokud by jste již měli zájem o konzultaci- zde v kontaktech si můžeme spolu domluvit schůzku po telefonu, či emailu.