ÚVODNÍ STRÁNKA

Český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na míru

♦ Návrhy, vizualizace kuchyní a interiérů ZDARMA

♦ Dopřejte si nejvyšší kvalitu za nejnižší možnou cenu

NAŠE PRODEJNA


Cejl 72 Brno

Content not available.
Please allow cookies by clicking Accept on the banner

Kuchyňská linka do atypického prostoru

Tato kuchyňská linka do atypického prostoru byla navrhnuta a vyrobena do půdního bytu. V části kuchyně je velká šikmá zeď. Z této části jme udělai přednost a zabudovali vestavěnou lednici a mikr. troubu. Elecrolux. Veškeré skříně v šikmině- díky dvířkům na míru jsou využitelné. Ze zdi pak vychází pracovní deska, která je přes další roh, aby jsme zvětšili pracovní plochu a zakomponovali se zdí. Pro vyniknutí zdi se použila stěrka v dekoru beton, která se hodí i k dekoru pracovní desky Egger F186.  Dvířka pak jsou vyrobena ve vysokém akrylátovém lesku Senosan s povrchovou úpravou SCR proti poškrábání.

Na druhé straně v šikmině je využita pracovní plocha přecházející do polo-ostrůvku. V tom je zabudovaná trouba, varná deska a je taky hlavní pracovní částí kuchyně. Díky malému prostoru, je zde vše krásně na dosah ruky a útulné.

Z druhé strany pak vytvořené místo pro sezení.

 

 

Kuchyňská linka do atypického prostoru

– u nás na studiu v Brně

U nás na studiu třebas při kafíčku spolu projdeme požadavky na Váš interiér. Projdeme vzorky materiálů EggerKronospanSenosan a další. Pochlubíme se naší prezentací vystavených vzorků kuchyní, obýváku a vestavěné skříně. Na zadané rozměry se vytvoří v grafickém programu prezentace vytvořené sestavy nábytku a probereme další varianty.

Každý zákazník je pro nás výzvou. Rádi tvoříme Vaše vysněné bydlení, nebo vyřešíme nábytek pro dostatek prostoru uložení věcí, oblečení, či krásnou obývací stěnu pro Vaše pohodlí.

Interiéry Brno není jen interiérové studio. Jsme výrobci nábytku, kteří se přiklánějí k Vašim požadavkům, potřebám a možným prostorům. Dodáme pár rad, doporučení, pomůžeme s výběrem dekorů, poradíme s vhodnými spotřebiči a díky obrázkům se vžít do budoucí realizace interiéru. Přistupujeme ke každému zákazníkovi, jako jednotlivci a věnujeme stejný čas každému jak je potřeba. Interiéry Brno v Home Interier Design–  setkáte se s osobitým přístupem a užijete si plánování naplno. O to víc se Vám pak bude bydlet lépe.