ÚVODNÍ STRÁNKA

Český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na míru

♦ Návrhy, vizualizace kuchyní a interiérů ZDARMA

♦ Dopřejte si nejvyšší kvalitu za nejnižší možnou cenu

NAŠE PRODEJNA


Cejl 72 Brno

Content not available.
Please allow cookies by clicking Accept on the banner

Nábytek do koupelny Brno

Nábytek do koupelny Brno

Nábytek do koupelny Brno

Vyrábíme nejen nábytek do koupelen, ale veškerý interiérový nábytek na míru. Veškeré návrhy s schůzky jsou u nás na prodejně v Brně a i s naší Brněnskou výrobou máme široký okruh pro realizace . V této realizaci kde jsme vybavovali celý byt se sjednotil hezky nábytek stejnými dekory.

V koupelně jsme využili místo pod umyvadlem skříní s výsuvnými šuplíky TIP-ON otevírání s kováním Hettich. Prostor kolem odpadu se vyřezal, ale zůstalo ještě spousta prostoru pro uložení věcí. Dvířka jsou ve vysokém akrylátovém lesku Kronospan 7045 AG..Stejného vzhledu jsem použili i u skříně nad prostor wc. Zde i přes malou hloubku se vejde příslušenství k wc od toaletních papírů, čističe po osvěžovače hezky schované.

Po domluvené schůzce spolu můžeme vymyslet řešení zrovna pro to vaše bydlení a prostory. Jelikož jsme přímo výrobci, tak nejsme omezeni typovostí skříní a prvků a disponujeme i velkou řadou dekorů Egger, Kronospan a materiálů, že kterých Vám vyrobíme interiér.

 

 

Nábytek do koupelny Brno

Naším cílem je pro Vás vždy vytvořit co nejlepší využití úložného prostoru a i vzhledem co nejvíce zakomponovat do interiéru. Na našem interiérovém studiu v Brně si nejen tento systém můžete prohlédnout, ale jsme schopni Vám skříň vizualizovat v programu a promítnou v zadaném prostoru, který představuje vaši místnost, do které by byla vestavěná skříň určena. Tím si předem můžete sladit s okolním nábytkem, nebo dopředu rozmyslet rozmístění vybavení. Veškerý nábytek hraníme nejmodernější PUR technologií ve spojení ABS hran, která vyniká svojí pevností a odolností jak mechanickou, tak i vlhkostní.

Na našem studiu v Brně si můžete detailně prohlédnout příklad skříně na míru, případně vzorky barev a dekorů. Rádi Vás zde uvítáme, případně zodpovíme dotazy. Pokud by jste již měli zájem o konzultaci- zde v kontaktech si můžeme spolu domluvit schůzku po telefonu, či emailu.