ÚVODNÍ STRÁNKA

Český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na míru

♦ Návrhy, vizualizace kuchyní a interiérů ZDARMA

♦ Dopřejte si nejvyšší kvalitu za nejnižší možnou cenu

NAŠE PRODEJNA


Cejl 72 Brno

Content not available.
Please allow cookies by clicking Accept on the banner

Nábytek na míru

Nábytek na míru

Nábytek na míru

 

Tato vestavěná skříň, nebo spíše sestava skříní, byla vyrobena spolu s dalším nábytkem do interiéru pro klienta. Proto se drželo stejných dekorů a kombinací. Hlavním dekorem je bílá ve vysokém lesku Senosan doplněná o dekor světlého betonu Egger F186. Beton jsme využili pro olemování bílé a zvýraznění línií. Dále pak pro otěrovou plochu pod věšáky, aby se oblečení nešpinilo o zeď a nepoškrábal se dekor.

Skříň slouží pro uložení oblečení a bot. Dále pak věšáky na zavěšení kabátů a bund. Nad poličkou nalepené zrcadlo pro kontrolu před odchodem :).

Sestava je vytvořena pro maximální využití prostoru pro uložení věcí a přitom vytvoření hladké línie. Systém otevírání je na TIP-ON

 

Nábytek na míru

Uložení vestavěných skříní je také dle přání a požadavků zákazníka vzhledem na požadavek, jaké věci je potřeba uložit. Základním prvkem jsou police, šatní tyče, drátěné výsuvné koše, vnitřní zásuvky, ale i důmyslnější vybavení a tím například sklopné šatní tyče, výsuvné držáky bot, kalhot, vázanek, uložení na příslušenství k vysavači, sklopné prkno na žehlení. Dokonce i výsuvný jídelní stůl se dá schovat do skříně pokud je prostor opravdu malý. Dále pak vnitřní osvětlení technologií LED ať už na vypínač, či automatické rozsvícení/ zhasnutí. Zde je smysluplně popsán i systém rozměrů a podstaty skříní.

Naším cílem je pro Vás vždy vytvořit co nejlepší využití úložného prostoru a i vzhledem co nejvíce zakomponovat do interiéru. Na našem interiérovém studiu v Brně si nejen tento systém můžete prohlédnout, ale jsme schopni Vám skříň zvizualizovat v programu a promítnou v zadaném prostoru, který představuje vaši místnost, do které by byla vestavěná skříň určena.

Na našem studiu v Brně si můžete detailně prohlédnout příklad skříně na míru, případně vzorky barev a dekorů. Rádi Vás zde uvítáme, případně zodpovíme dotazy. Pokud by jste již měli zájem o konzultaci- zde v kontaktech si můžeme spolu domluvit schůzku po telefonu, či emailu.