ÚVODNÍ STRÁNKA

Český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na míru

♦ Návrhy, vizualizace kuchyní a interiérů ZDARMA

♦ Dopřejte si nejvyšší kvalitu za nejnižší možnou cenu

NAŠE PRODEJNA


Cejl 72 Brno

Content not available.
Please allow cookies by clicking Accept on the banner

Návrh kuchyňské linky

Návrh kuchyňské linky

Návrh kuchyňské linky Brno – odstín vanilka

Pro tento návrh kuchyňské linky na studiu Brno jsme zvolili oblíbený tvar do L s pultem do prostoru. Vanilkový lesk je velice oblíbený, tvoří příjemný hřejivý pocit při pohledu a je velice dobrý i na údržbu. Na místo obkladů jsme použili zástěnu v dekoru pracovní desky a kaleného skla ve stejném odstínu, jako jsou dvířka. Kalené sklo tvoří i izolaci za plynovou varnou deskou.

Tento návrh kuchyňské linky je zvýrazněný i o LED osvětlení svítící nad horní skříně, pro efekt i funkci nočního nasvětlení, které neoslňuje. Sokl, těsnící lišta a rám výklopné skříně je v povrchové úpravě nerez pro doplnění vzhledu spotřebičů.

 

Návrh kuchyňské linky

disponuje i dostatkem úložného místa, který tvoří plno výsuvné zásuvky s tlumeným dojezdem firmy Hetich, které jsou jedny z nejlepších v použití u kuchyňské linky. Dále pak dva drátěné výsuvné koše po stranách varné desky pro uložení ochucovadel, olejů apod. Pod troubou prostor pro uložení plechů, velká rohová skříň je vybavena otočným karuselem pro pohodlný přístup k uložení hrnců, misek a dále pak skříň s policemi vedle dřezové skříně. Horní skříně doplněné mikrovlnou troubou výklopnou prosklenou skříní v dekoru nerezu se sklem satinato.

Návrh kuchyňské linky je osazen spotřebiči značky AEG a krásnou skleněnou digestoří značky Franke. U trouby uživatel využije nejen kvalitu pečení, která je pomocí pečící sondy jednoduší, ale i automatické časové vypnutí. Nastavíte čas vypnutí a již nezapomenete troubu vypnout. Troubu je ale potřeba i vevnitř čistit a k tomu pomůže pyrolytické čištění, které přepálí nečistoty a setřením pomocí hadru je trouba vyčištěná. Mikrovlnná trouba má nejen prostorové rozložení mikrovln, ale i funkce pro rychlé vaření a rozmrazování.

U myčky je velice výhodné přídavné mycí rameno, které zvyšuje kvalitu mytí a oplachu i v krajních částech myčky a dřez značky Schock, který disponuje vysokou kvalitou zpracování a černé třpytivé barvy, aby se barevně hodil k varné desce.

Návrh kuchyňské linky se dá dále rozměrově upravovat, jelikož výrobou na zakázku není zákazník omezen typovostí skříní. Návrh kuchyňské linky je zpracován v programu a vizualizace jsou ZDARMA.

Na našem studiu v Brně si můžete detailně prohlédnout některé vystavené kuchyňské linky, případně vzorky barev a dekorů. Rádi Vás zde uvítáme, případně zodpovíme dotazy. Pokud by jste již měli zájem o konzultaci- zde v kontaktech si můžeme spolu domluvit schůzku po telefonu, či emailu.

Návrh kuchyňské linky

Návrh kuchyňské linky