ÚVODNÍ STRÁNKA

Český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na míru

♦ Návrhy, vizualizace kuchyní a interiérů ZDARMA

♦ Dopřejte si nejvyšší kvalitu za nejnižší možnou cenu

NAŠE PRODEJNA


Cejl 72 Brno

Content not available.
Please allow cookies by clicking Accept on the banner

Obývací stěna Brno

Obývací stěna Brno

Obývací Stěna Brno

 

 

 

 

INTERIÉROVÉ STUDIO A SKŘÍŇOVÁ POSTEL

Kování jako vždy bylo použito Blum. Rošt a matraci si vybral zákazník ve specializované prodejně. Pro pítomnost osvětlení a rozbití plochy dvířek se vsunula otevřená police pro lampičku, budík a odložení věcí před spaním. Pro uvolnění se z čela vytvořila knihovna. I takový nábytek jsme schopni na naší prodejně navrhnout a zrealizovat díky naší výrobě na zakázku a vždy za nejnižší možnou cenu. Interiérové studio je tak nejlepším partnerem v tvoření Vašich snů, cestou k pohodlnému a příjemnému bydlení.

Interiérové studio a skříně na míru

Uložení vestavěných skříní je také dle přání a požadavků zákazníka vzhledem na požadavek, jaké věci je potřeba uložit. Základním prvkem jsou police, šatní tyče, drátěné výsuvné koše, vnitřní zásuvky, ale i důmyslnější vybavení a tím například sklopné šatní tyče, výsuvné držáky bot, kalhot, vázanek, uložení na příslušenství k vysavači, sklopné prkno na žehlení. Dokonce i výsuvný jídelní stůl se dá schovat do skříně pokud je prostor opravdu malý. Dále pak vnitřní osvětlení technologií LED ať už na vypínač, či automatické rozsvícení/ zhasnutí. Zde je smysluplně popsán i systém rozměrů a podstaty skříní.

Naším cílem je pro Vás vždy vytvořit co nejlepší využití úložného prostoru a i vzhledem co nejvíce zakomponovat do interiéru. Na našem interiérovém studiu v Brně si nejen tento systém můžete prohlédnout, ale jsme schopni Vám skříň zvizualizovat v programu a promítnou v zadaném prostoru, který představuje vaši místnost, do které by byla vestavěná skříň určena.

Na našem studiu v Brně si můžete detailně prohlédnout příklad skříně na míru, případně vzorky barev a dekorů. Rádi Vás zde uvítáme, případně zodpovíme dotazy. Pokud by jste již měli zájem o konzultaci- zde v kontaktech si můžeme spolu domluvit schůzku po telefonu, či emailu.