ÚVODNÍ STRÁNKA

Český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na míru

♦ Návrhy, vizualizace kuchyní a interiérů ZDARMA

♦ Dopřejte si nejvyšší kvalitu za nejnižší možnou cenu

NAŠE PRODEJNA


Cejl 72 Brno

Content not available.
Please allow cookies by clicking Accept on the banner

Výroba kuchyně Brno

Výroba kuchyně Brno

Výroba kuchyně Brno

Tato krásná výroba kuchyně Brno ve vysokém bílém lesku vznikla do rodinného domečku. Bylo potřeba hodně úložného prostoru. Obklad tvoří obkladová deska z dekoru Egger, která vypadá jako kreativní malba. Je použit vestavěný mrazák a nad ním celo-lednice Electrolux.

Vysoký lesk je doplněn prvky z nerezu a nerez spotřebiči značky Electrolux . Zvýšená trouba s mikr. troubou, indukční varná deska a myčka. Dřez byl použit nerez , aby ladil k doplňkům.

 

Výroba kuchyně Brno

U nás na studiu třebas při kafíčku spolu projdeme požadavky na Váš interiér. Projdeme vzorky materiálů EggerKronospanSenosan a další. Pochlubíme se naší prezentací vystavených vzorků kuchyní, obýváku a vestavěné skříně. Výroba kuchyně Brno

Na Vámi dodané rozměry ať už zaměřené, či z výkresové dokumentace se vytvoří v grafickém programu prezentace vytvořené sestavy nábytku. Prezentaci nakreslené sestavy pak na prodejně u kafe probereme a nyní jsme schopni i na vzdálenou plochu v pohodlí domova prezentaci promítat. A to na PC či chytrém mobilu. Dále pak probereme další varianty.

Výhodou prodejny je zázemí s vystavenou expozicí Kuchyně Brno a spoustou vzorků dekorů, variant kování a prvky modulů.

Každý zákazník/návrh je pro nás výzvou. Rádi tvoříme Vaše vysněné bydlení, nebo vyřešíme nábytek pro dostatek prostoru uložení věcí, oblečení, či krásnou obývací stěnu pro Vaše pohodlí.
Home Interier Design s.r.o.  není jen interiérové studio. Jsme výrobci nábytku, kteří se přiklánějí k Vašim požadavkům, potřebám a možným prostorům.

Dodáme pár rad, doporučení, rádi pomůžeme s výběrem dekorů, poradíme s vhodnými spotřebiči a díky obrázkům se vžít do budoucí realizace interiéru. Přistupujeme ke každému zákazníkovi, jako jednotlivci a věnujeme stejný čas každému jak je potřeba, tak aby se myslelo na vše. Interiéry Brno v Home Interier Design– setkáte se s osobitým přístupem a užijete si tvoření Vašeho nového domova.