ÚVODNÍ STRÁNKA

Český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na míru

♦ Návrhy, vizualizace kuchyní a interiérů ZDARMA

♦ Dopřejte si nejvyšší kvalitu za nejnižší možnou cenu

NAŠE PRODEJNA


Cejl 72 Brno

Content not available.
Please allow cookies by clicking Accept on the banner

Zakázkový interiér na míru

Zakázkový interiér na míru

Zakázkový interiér na míru

Zakázkový interiér není jen o kuchyňské lince a pár skříní pod TV. Zde se ukazuje jak s dobře vymyšleným nábytkem si prostor zachová vzdušnost a přitom má velkou možnost úložného místa. Zrovna na této realizaci, kde původní dispozice byt byla 2+KK a nyní ve finále má 3+KK.

Z jedné místnosti obývacího pokoje a kuchyně za rohem se vytvořila ložnice, obývací pokoj, kuchyně a chodba se skříněmi. Jen jedna příčka se vytáhla po strop a druhá za obývací stěnou zůstala nižší pro vzdušnost místnosti.

Spotřebiče značky Electrolux  a AEG , které vynikají kvalitním zpracováním, hezkým a nadčasovým designem a množstvím užitečných funkcí, které Vám zpříjemní užívání kuch. linky.

Zakázkový interiér na míru

Kuchyně na míru přechází do rady vestavěných skříní, které vypadají jen jako obložení stěny přitom jedna část je výkryt troubové skříně. vestavěné skříně na míru v sobě ukrývají výsuvný šatník a spoustu polic na uložení oblečení. Dále pak skříň vestavěná do výklenku, která disponuje další velkou řadou polic.

U zakázkový interiér na míru jsme použili dekory Kronospan 514 MG a Egger H3303 ST10

Spotřebiče jsem samozřejmě doporučili, dodali a nainstalovali také a to značky Electrolux, která vyniká minimální poruchovostí a velice dobrým poměrem cena/výkon. Trouba KODEC75X je zářným ukazatelem tohoto poměru. Dále pak indukční varná deska, která komunikuje s digestoří a tak se o odtah par či pachů nemusíte starat.

Home Interier Design s.r.o

Na materiály je kladen velký důraz. Je mnoho prodejců, kteří používají nábytek z dovozu ve formě „krabic“ a v nich nábytek z desek, které nemají téměř žádné slisování. Tím se ušetří výroba, ale pevnost těchto dílců je nízká a mnohdy v tomto materiálu ani pořádně nedrží vrut apod…Navíc u těchto krabicových systémů kuchyňských linek a dalšího nábytku si klient nevybere dekor, či kombinaci dekorů, které by si přál..Tady opět sázíme na kvalitu a používáme materiály osvědčených značek, které návrh kuchyně zobrazí: EggerKronospanKaindlDDLPfleidererFundermax a další.

Na našem studiu v Brně si můžete detailně prohlédnout některé vystavené kuchyňské linky, případně vzorky barev a dekorů. Rádi Vás zde uvítáme, případně zodpovíme dotazy. Pokud by jste již měli zájem o konzultaci- zde v kontaktech si můžeme spolu domluvit schůzku po telefonu, či emailu.