ÚVODNÍ STRÁNKA

Český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na míru

♦ Návrhy, vizualizace kuchyní a interiérů ZDARMA

♦ Dopřejte si nejvyšší kvalitu za nejnižší možnou cenu

NAŠE PRODEJNA


Cejl 72 Brno

Content not available.
Please allow cookies by clicking Accept on the banner

Brno kuchyně Brno

Brno kuchyně Brno

Brno Kuchyně Brno

Tato kuchyňská linka je krásná tvarem do L. Dekor dvířek jsme použili bílý lesk Kronospan 8685MG . Pracovní deska i obkladová (dekorační ) je zvolena Egger F186 ST9 pro moderní a kontrastní vzhled. Tím vyniká dekor podlahy neutrální barvy jsou příjemně doplněny dřevem. Pro čistou línii jsme použili zafrézované úchytky UKS-7 v im. nerez jako všechny ostatní doplňky- sokly, těsnící lišta.

Spotřebiče značky Electrolux  a AEG , které vynikají kvalitním zpracováním, hezkým a nadčasovým designem a množstvím užitečných funkcí, které Vám zpříjemní užívání kuch. linky.

výška skříní je srovnaná se špaletou okna, aby vše drželo krásnou línii. Obkladová deska je zvolena ve stejném dekoru jako je PD, aby jsme podpořili vzhled a vyniká i snadnou údržbou. Dřez a baterie jsou nerezové od značky Blanco. Kompaktní- multifunkční trouba Electrolux, která je vybavena mikrovlnnou funkcí. Digestoř jsme zabudovali do skříně-  aby nebyl design zbytečně rozbitý vytvořili jsme skříň ve skříni a sjednotili celek.

Barvy a dekory jsou zvolené z kolekce kvalitních materiálů společnosti Egger. Kování pantů jsme zvolili TOP s integrovaným tlumením a Clip-Top systémem od značky Blum a pojezdy zásuvek s technologií ocelového lanka ArciTech opět TOP od Hettich. Na našem kuchyňském studiu můžete zakoupit a rádi Vám poradíme s výběrem spotřebičů značek Electrolux a AEG.

Aby bylo vše kvalitní do posledního detailu, tak i spotřebiče jsme zvolili od značky Electrolux. Tato značka poskytuje skvělý poměr cena/výkon při hezkém vzhledu a vysoké vybavenosti s kvalitou zpracování. tak jako nábytek od nás.

Na naší prodejně Vás rádi uvítáme. Pokud máte i nemáte představu o budoucí kuchyňské lince náš projektant Vám pomůže vytvořit Vaši vysněnou kuchyňskou linku a spolu se skvělou cenou pomůžeme zrealizovat tento sen.

Návrhy kreslíme v 3D vizualizačním programu pro Vaši lepší představu v prostoru. Jsme přímo výrobci a tak pro nás žádná atypický rozměr není žádný problém. A tak po zaměření se můžeme vrhnout do realizace a přivítat Vás mezi naše spokojené zákazníky.