ÚVODNÍ STRÁNKA

Český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na míru

♦ Návrhy, vizualizace kuchyní a interiérů ZDARMA

♦ Dopřejte si nejvyšší kvalitu za nejnižší možnou cenu

NAŠE PRODEJNA


Cejl 72 Brno

Content not available.
Please allow cookies by clicking Accept on the banner

Koupelnový nábytek na míru Brno

Koupelnový nábytek na míru Brno

Koupelnový nábytek na míru Brno

Nejen kuchyně na míru, vestavěné skříně na zakázku, obývací stěny, či nábytek do pokojů. I koupelnová nábytek patří do našeho každodenního využívání domácnosti. Tento nábytek do koupelny jsme navrhli společně s klientem u nás na prodejně a pak spolu s ostatním nábytkem u něj zrealizovali.

Dekor bílé je vysoký akrylátový lesk Senosan a dřevo Egger H3303 ST10  .

Skříně pod umyvadly jsou zavěšené na zdi. Horní úzká část je výsuvná s výřezem uvnitř kolem vedení odpadu a kvůli designu bez úchytky. Deska pod umyvadly je designově zesílena v dvojité síle. Spodní část pak vysoký výsuv pro uložení věcí. Stejně tak i boční vysoká skříň, která je vrchem srovnaná s horní částí skříní.

Koupelnový nábytek na míru Brno

Horní část skříní tvoří otevřené a zrcadlové skříně. Zrcadla jsou nalepena na dvířkách a tak je využit opravdu každý prostor. A jelikož je to koupelnový nábytek na míru, zvolili jsme otevírání horních zrcadlových skříní formou podhmatového profilu. Použitím podhmatového profilu odpadá při každém otevření ochytávání zrcadel. Navíc mohou být použity panty Blum s integrovaným tlumením, které zaručuje plynulé a tiché dovření dvířek.

Aby jsme zajistili i dostatečné osvětlení – zabudovali jsme LED pásek v ALU profilu do horní desky ve stejné tloušťce jako deska pracovní. Spojili jsme tak dva designové prvky a schovali toto osvětlení, které krásně a rovnoměrně osvětluje tento prostor.

 

Jak už bylo řečeno- zabýváme se výrovou nábytku na míru. Pokud hledáte kuchyně, vestavěné skříně, dětské pokoje, nábytek do pokojů – veškerý interiérový nábytek na míru. Společně na prodejně vytvoříme návrh a ideální řešení pro Vaše prostory a požadavky. Pomocí vizualizace Vám předvedeme řešení a tvar nábytku, aby jste si dokázali představit tento nábytek u Vás. Pro inspiraci můžete navštívit ostatní články, FB stránku. U nás na prodejně v Brně máme pak vystavené vzorky dekorů a kuchyní.

Těšíme se