ÚVODNÍ STRÁNKA

Český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na míru

♦ Návrhy, vizualizace kuchyní a interiérů ZDARMA

♦ Dopřejte si nejvyšší kvalitu za nejnižší možnou cenu

NAŠE PRODEJNA


Cejl 72 Brno

Content not available.
Please allow cookies by clicking Accept on the banner

Zakázková kuchyně Brno

Zakázková kuchyně Brno

Zakázková kuchyně Brno

Řekněme, že tuto zakázku nazveme zakázková kuchyně Brno.

Přání zákazníka zde bylo:

Praktickou, funkční, světlou moderní kuchyň v Brně s polo-ostrůvkem. Kuchyň se nachází v jedné místnosti s obývacím prostorem. Jediné světlo je ze strany obývacího pokoje a proto měla být kuchyň ve světlém odstínu. Vybral se vanilkový lesk s důvodu světlosti se špetkou noblesnosti lesklého materiálu. Přitom tento lesk odpustí i nějaký ten škrábanec. Pracovní deska zakázkové kuchyně Brno je použita Egger Valentino hnědé , která kontrastně doplňuje světlost a přitom je praktická v údržbě. Stejný dekor je použit i na místo obložení na zeď. Snadno omyvatelný materiál beze spár ocení při úklidu ocení každý uživatel. Egger jako dodavatel a výrobce pracovních desek do kuchyňských linek má i mnoho dalších dekorů, které se hodí k tomuto odstínu dvířek. Nerezový sokl pak vynikne v přechodu mezi podlahou a dekorem kuchyňských dvířek.

 

Zakázková kuchyně Brno – při návrhu

Na našem kuchyňském studiu v Brně provádíme návrhy v 3D programu a tím zákazníkům pomáháme se lépe zorientovat v prostoru a rozložení daného nábytku.

Při návrhu zakázková kuchyně Brno jsme potřebovali dostatek úložného prostoru, ale nechtěli jsme zaplnit prostor kuchyňskými skříněmi. Důležité bylo se držet vývodů vodoinstalace, aby se nemuselo zasahovat do zdi.

Tato kuchyňská linka je osazena zásuvkami Hettich ArciTech, které jsou jedny z nejlepších kování do kuchyní. Vynikají plynulostí pohybu, tlumením a výdrží. Ty jsme umístili v zakázkové kuchyni Brno v polo-ostrůvku ve formě širokých zásuvek a ve spížové skříni k organizování surovin. Zákazník má pak perfektní přehled o uložení v kuchyni. Skříň v rohu disponuje otočným košem, který využije a zpřístupní i nádobí, které by bylo nepřehledné ve variantě s policí. Dále pak výsuvné celo-dvířko pod dřezem pro uspořádaní odpadu a kuchyňských čističů.  Hned vedle dřezu je myčka. Účelem zakázkové kuchyně Brno bylo i zakomponovat vestavné spotřebiče do konceptu, což se povedlo. Osvětlení pracovní plochy kuchyně zajišťuje kuchyňské LED osvětlení schované v AL liště. Komínková kuchyňská digestoř zajišťuje odtah nepříjemných pachů ze smažení a odvádí vlhkost z vaření. Zároveň i přeruší sestavu horních skříní a “provzdušní”. Horní skříně jsou výklopné pomocí velice kvalitního kování výklopů od značky Blum s integrovaným tlumením a doživotní zárukou. Zakázková kuchyně Brno- kterou jsme vyrobili v naší Brněnské výrobě tak jako ostatní nábytek jsme doplnili nerezovým soklem a nerezovou kuchyňskou těsnící lištou.

Zakázková kuchyně Brno

Pokud chcete využít plánování kuchyně a případně i jiného nábytku neváhejte a kontaktujte nás. Domluvíme si spolu schůzku na naší prodejně a pomůžeme Vám vytvořit pěkné bydlení.

Odeslat