ÚVODNÍ STRÁNKA

Český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na míru

♦ Návrhy, vizualizace kuchyní a interiérů ZDARMA

♦ Dopřejte si nejvyšší kvalitu za nejnižší možnou cenu

NAŠE PRODEJNA


Cejl 72 Brno

Content not available.
Please allow cookies by clicking Accept on the banner

Kuchyňská linka na míru

Kuchyňská linka na míru

Kuchyňská linka na míru

Tato kuchyňská linka na míru byla navrhnuta a vyrobena zákazníkovi na základě požadavků:

♦ umístit na levou stěnu (která má minimální rozměr) Americkou lednici, která by byla částečně zabudovaná a vestavět troubu a mikrovlnou troubu do pohodlné výšky.

♦ prostorové vaření s nerušeným výhledem do zbylé části obývaného prostoru.

♦ kuchyňská linka na míru v barvě bílého laku s kontrastní pracovní deskou a skleněným obkladem.

♦ kuchyňská linka na míru osazena kvalitními spotřebiči nejvyšší třídy

Na základě zadaných rozměrů a umístění spotřebičů, bylo nutné použít nestandardních rozměrů. Což ostatně kuchyňská linka na míru vyráběná na zakázku splňovat má. U této kuchyňské linky jsme použili na dvířka materiál Akrylový lak bílé barvy s extra vysokým leskem a zahraněné nerezovou hranou v barvě madel a spotřebičů. Jako kontrast byla použita černá lesklá pracovní deska zvýrazněná třpytkami a černým granitovým dřezem německé značky  Schock. Mezi pracovní desku a horní skříňky bylo vsazeno kalené bezpečnostní sklo, které vyniká nejen svou krásou, omyvatelností, ale i vysokou odolností. Tato kuchyňská linka na míru byla osazena nejlepším kováním a pojezdy značek Blum a Hettich na které je poskytována celoživotní záruka.

Kuchyňská linka na zakázku byla osazena spotřebiči nejvyšší kvality značky AEG a prostorovou digestoří Franke. Vestavná a mikrovlnná trouba je zabudována do zvýšené polohy z důvodu snadnější a pohodlnější manipulace s pokrmy. Z mnoha funkcí vestavné trouby bychom vyzvedli funkci pyrolytického čištění, které na daný zvolený program doslova vypálí veškeré nečistoty v troubě. Neméně je důležitý i objem vnitřního prostoru této trouby, který je se svými 74 l je největší ve své třídě vestavných trub.

Kuchyňská linka na míru

Často využívána bývá i pečící sonda, která po dobu pečení měří teplotu uvnitř masa a tím uživatel zjistí, kdy je maso hotové. Pro dostatek místa na uložení potravin je americká lednice tou nejlepší volbou. Spousta místa a k tomu navíc výrobník ledu a dávkovač chlazené vody. Jednou z mnoha výhod myček od firmy AEG je například zvýšený objem vnitřního prostoru, teleskopické rameno zajišťující lepší oplach nádobí a nejnižší úroveň spotřeby a hluku ve své třídě. Do této kuchyňské linky byla zakomponována indukční varná deska, která vyniká svou rychlostí, úsporou času a energie. Vlastní kapitolou je prostorová digestoř, která svým neobvyklým tvarem je nejen zařízením pro odtah, ale i designovým prvkem celého interieru.

Kuchyňská linka na míru poskytuje dostatek úložného prostoru a přístupu k němu. Aby kuchyňská linka na míru nepůsobila příliš masivním dojmem, použili jsme otevřenou polici z druhé strany ostrůvku na odlehčení celkového dojmu.

Tato kuchyňská linka na míru je nejen krásná, ale i velice praktická a je radost v této kuchyňské lince vařit.  Navíc tvoří dominantu celé místnosti. Zde nám její majitelka zaslala několik fotek z již zařízené kuchyňské linky.

Na našem studiu v Brně si můžete detailně prohlédnout některé vystavené kuchyňské linky, případně vzorky barev a dekorů. Rádi Vás zde uvítáme, případně zodpovíme dotazy. Pokud by jste již měli zájem o konzultaci- zde v kontaktech si můžeme spolu domluvit schůzku po telefonu, či emailu.