ÚVODNÍ STRÁNKA

Český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na míru

♦ Návrhy, vizualizace kuchyní a interiérů ZDARMA

♦ Dopřejte si nejvyšší kvalitu za nejnižší možnou cenu

NAŠE PRODEJNA


Cejl 72 Brno

Content not available.
Please allow cookies by clicking Accept on the banner

Atypický nábytek do podkroví

Atypický nábytek do podkroví

Atypický nábytek do podkroví

Tento Atypický nábytek do podkroví byl zhotoven jako ložnice. S myšlenkou vytvořit co nejvíce úložného místa, ale přitom úplně bezhlavě nezaplnit prostor. Proto jsme využili prostoru u dveří a vystavěli vestavěnou skříň na míru do šikminy. Dále pak skříně pod začátkem zešikmení na jedné straně pro postel a na druhé straně pro uložení dalšího oblečení.

Postel má po stranách úzké skříně, aby nahradily noční stolky. V těchto skříních jsou zásuvky a v horní desce je vždy na straně průchodný otvor pro vedení kabelů. Dále pak podélné skříně za postelí mají falešná dvířka spodní a horní část je sklopná – pro uložení lůžkovin, dek apod. Čistou linii jsme podpořili záfrézovanémi úchytkami v im. nerez. Aby čistý prostor nezaplňovaly lampičky, nainstaloval se LED pásek, který díky odrazu přes šikminu rozptyluje světlo po místnosti. V případě spánku se pak dá i u LED pásku stmívačem snížit světelnost na minimum a tím zajistit, drobné světlo před spaním, které neoslňuje.

Atypický nábytek do podkroví

Nejen u této, ale jako u ostatních využil zákazník našeho návrhu, který si doladil podle sebe a pak už jen vytvořit objednávku a hurá k realizaci. Nábytek vyrábí a montují výhradně naši montéři se kterými máme skvělé zkušenosti a drží naši kvalitu.

U nás na studiu třebas při kafíčku spolu projdeme požadavky na Váš interiér. Projdeme vzorky materiálů EggerKronospanSenosan a další. Pochlubíme se naší prezentací vystavených vzorků kuchyní, obýváku a vestavěné skříně. Na zadané rozměry se vytvoří v grafickém programu prezentace vytvořené sestavy nábytku a probereme další varianty. Každý zákazník je pro nás výzvou. Rádi tvoříme Vaše vysněné bydlení, nebo vyřešíme nábytek pro dostatek prostoru uložení věcí, oblečení, či krásnou obývací stěnu pro Vaše pohodlí.Home Interier Design s.r.o.