ÚVODNÍ STRÁNKA

Český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na míru

♦ Návrhy, vizualizace kuchyní a interiérů ZDARMA

♦ Dopřejte si nejvyšší kvalitu za nejnižší možnou cenu

NAŠE PRODEJNA


Cejl 72 Brno

Content not available.
Please allow cookies by clicking Accept on the banner

Kuchyňská linka s kamennou deskou

Kuchyňská linka s kamennou deskou

Kuchyňská linka s kamennou deskou

Tato krásná kuchyňská linka s kamennou deskou vznikala u nás na prodejně od základních rozměrů místnosti. Vytvořil se návrh, který se pak dopiloval k zákazníkově spokojenosti. Základem je korpus z bílé W980 ST2 od Eggeru a dvířka Senosan 2801 SCR vysoký akrylátový lesk. Čistý design a hladké linie jsou pomocí úchytových profilů a u horních skříní díky podhmatovému profilu. Dále pak ucelení skříní kolem lednice až po strop – resp. SDK podhled, který zvýrazňuje hezky obrysy kolem kuchyně.

Předností je kamenná deska a obklad, který si zvolil zákazník v dekoru mramoru. Tento prvek je pak použit i na krb a za TV sestavu nábytku. Podlaha světlé dřevo, aby doplňovala světlé tóny.

Spotřebiče značky Electrolux  a AEG , které vynikají kvalitním zpracováním, hezkým a nadčasovým designem a množstvím užitečných funkcí, které Vám zpříjemní užívání kuch. linky.

Kování, které používáme na náš nábytek do kuchyní je zásadně Blum – panty Cliptop a výklopy Aventos. Výsuvy pak Hettich Arcitech.  Oba výrobci jsou nejen špičkou na trhu, ale poskytují i doživotní záruku na jejich kování. Spotřebiče jsou zvolené Electrolux vč. vestavěné vinotéky, která je hezky zabudovaná v polo-ostrůvku.

Kuchyňská linka s kamennou deskou

Na materiály je kladen velký důraz. Je mnoho prodejců, kteří používají nábytek z dovozu ve formě „krabic“ a v nich nábytek z desek, které nemají téměř žádné slisování. Tím se ušetří výroba, ale pevnost těchto dílců je nízká a mnohdy v tomto materiálu ani pořádně nedrží vrut apod…Navíc u těchto krabicových systémů kuchyňských linek a dalšího nábytku si klient nevybere dekor, či kombinaci dekorů, které by si přál..Tady opět sázíme na kvalitu a používáme materiály osvědčených značek, které návrh kuchyně zobrazí: EggerKronospanKaindlDDLPfleidererFundermax a další.

Na našem studiu v Brně si můžete detailně prohlédnout některé vystavené kuchyňské linky, případně vzorky barev a dekorů. Rádi Vás zde uvítáme, případně zodpovíme dotazy. Pokud by jste již měli zájem o konzultaci- zde v kontaktech si můžeme spolu domluvit schůzku po telefonu, či emailu.