ÚVODNÍ STRÁNKA

Český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na míru

♦ Návrhy, vizualizace kuchyní a interiérů ZDARMA

♦ Dopřejte si nejvyšší kvalitu za nejnižší možnou cenu

NAŠE PRODEJNA


Cejl 72 Brno

Content not available.
Please allow cookies by clicking Accept on the banner

Kuchyně a výroba na míru Brno

Kuchyně a výroba na míru Brno

Kuchyně a výroba na míru Brno

Tato kuchyně a výroba na míru celého interiéru je ideálním příkladem, jaké přednosti má výroba na zakázku. Nejen sjednocení dekorů a barev, ale hlavně přizpůsobení daným prostorům při zachování potřeb a zútulnění interiéru dle svého. Kuchyň je vytvořena z bílého-matného povrchu v kombinaci s dekorem dubu Halifax H1180. Pro doladění do detailů se vyrobila dvířka i obklad s návazností let v dekoru. Pro minimalistický, hladký design jsme zvolili zafrézované úchytky v kombinaci s pohmatem a nahoře s TIP-ON.

 

Spotřebiče značky Electrolux  a AEG , které vynikají kvalitním zpracováním, hezkým a nadčasovým designem a množstvím užitečných funkcí, které Vám zpříjemní užívání kuch. linky.

Spotřebiče jsem samozřejmě doporučili, dodali a nainstalovali také a to značky Electrolux, která vyniká minimální poruchovostí a velice dobrým poměrem cena/výkon. Například trouba KODEC75X je zářným ukazatelem tohoto poměru. Dále pak indukční varná deska, která komunikuje s digestoří a tak se o odtah par či pachů nemusíte starat.

Kuchyně a výroba na míru Brno

Na materiály je kladen velký důraz. Je mnoho prodejců, kteří používají nábytek z dovozu ve formě „krabic“ a v nich nábytek z desek, které nemají téměř žádné slisování. Tím se ušetří výroba, ale pevnost těchto dílců je nízká a mnohdy v tomto materiálu ani pořádně nedrží vrut apod…Navíc u těchto krabicových systémů kuchyňských linek a dalšího nábytku si klient nevybere dekor, či kombinaci dekorů, které by si přál..Tady opět sázíme na kvalitu a používáme materiály osvědčených značek, které návrh kuchyně zobrazí: EggerKronospanKaindlDDLPfleidererFundermax a další.

Na našem studiu v Brně si můžete detailně prohlédnout některé vystavené kuchyňské linky, případně vzorky barev a dekorů. Rádi Vás zde uvítáme, případně zodpovíme dotazy. Pokud by jste již měli zájem o konzultaci- zde v kontaktech si můžeme spolu domluvit schůzku po telefonu, či emailu.