ÚVODNÍ STRÁNKA

Český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na míru

♦ Návrhy, vizualizace kuchyní a interiérů ZDARMA

♦ Dopřejte si nejvyšší kvalitu za nejnižší možnou cenu

NAŠE PRODEJNA


Cejl 72 Brno

Content not available.
Please allow cookies by clicking Accept on the banner

koupelna na míru Brno

koupelna na míru Brno

Koupelna na míru Brno

Tato koupelna na míru Brno byla stvořena od začátku u nás na studiu v Brně. Začalo to kuchyňkou linkou, dále pak vstupem a dvěma šatnami, které najdete také u nás v příspěvcích. 

Prvotní potřebou bylo vymyslet část pro umyvadla. Zde jsme vytvořily dvě závěsné skříně se šuplíky, které se zavěsily na zeď- je to lepší varianta z důvodu udržování čistoty na podlaze. Ve vrchních zásuvkách skříní se vyřezalo dno pro trubky odpadu a spodní jsou plnohodnotné. Na horní část skříní se dala solo půda a vyřezaly se umyvadla. Na zeď se nalepila podsvícená zrcadla. Světlo z nich hezky na světluje postavu stojící před, aniž by oslepovala.

Dále pak pro zvětšení úložného prostoru a sjednocení místa kolem pračky se sušičkou se vyrobila sestava skříní. Úložné prostory byly navrhnuty přesně podle požadavků klienta.

Koupelna na míru Brno

Uložení vestavěných skříní je také dle přání a požadavků zákazníka vzhledem na požadavek, jaké věci je potřeba uložit. Základním prvkem jsou police, šatní tyče, drátěné výsuvné koše, vnitřní zásuvky, ale i důmyslnější vybavení a tím například sklopné šatní tyče, výsuvné držáky bot, kalhot, vázanek, uložení na příslušenství k vysavači, sklopné prkno na žehlení. Dokonce i výsuvný jídelní stůl se dá schovat do skříně pokud je prostor opravdu malý. Dále pak vnitřní osvětlení technologií LED ať už na vypínač, či automatické rozsvícení/ zhasnutí. Zde je smysluplně popsán i systém rozměrů a podstaty skříní.

Naším cílem je pro Vás vždy vytvořit co nejlepší využití úložného prostoru a i vzhledem co nejvíce zakomponovat do interiéru. Na našem interiérovém studiu v Brně si nejen tento systém můžete prohlédnout, ale jsme schopni Vám skříň zvizualizovat v programu a promítnou v zadaném prostoru, který představuje vaši místnost, do které by byla vestavěná skříň určena.

Na našem studiu v Brně si můžete detailně prohlédnout příklad skříně na míru, případně vzorky barev a dekorů. Rádi Vás zde uvítáme, případně zodpovíme dotazy. Pokud by jste již měli zájem o konzultaci- zde v kontaktech si můžeme spolu domluvit schůzku po telefonu, či emailu.