ÚVODNÍ STRÁNKA

Český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na míru

♦ Návrhy, vizualizace kuchyní a interiérů ZDARMA

♦ Dopřejte si nejvyšší kvalitu za nejnižší možnou cenu

NAŠE PRODEJNA


Cejl 72 Brno

Content not available.
Please allow cookies by clicking Accept on the banner

Kuchyně Brno II

Kuchyně Brno II

Kuchyně Brno II

Kuchyně Brno je navrhnuta a namontována do bytu na Brno-Lesná. Po úpravě původních dispozic si zákazník vytvořil mnohem větší prostor pro část kuchyňské linky. A pak už jsme jen vytvořili návrh, dále pak projekt a výroba.

Kuchyně Brno II

Levou částí se začíná vestavěnou lednicí, troubou. Dále pak v rohu roletovou skříní, ve které je schovaný robot včetně zapojení. Dále pokračujeme u Kuchyně Brno spodními skříněmi. Je zde dřez s výsuvnou zásuvkou pro koš pod. Vedle myčka zásuvky a další vysoké skříně. V jedné z vysokých skříní v pravo je schovaný kávovar na výsuvné polici pro lepší ovladatelnost. Vedle je spížová skříň na potraviny.

Kuchyně Brno – vrchem je vedený sádrokarton na schování odtahu digestoře a propojení celé sestavy kuchyňské linky v celek. Je zvýrazněn výmalbou v jiném odstínu, než-li kuchyně. Pro zvětšení pracovní plochy, úložného prostoru a uzavření celku je zde ostrůvek. Ten disponuje i přesahem pracovní desky pro možné přisunutí židličky a příležitostní konzumace pokrmů. Je zde i zabudovaná výklopná zásuvka pro připojení kuch. či jiných přístrojů.

Na kuchyně Brno II jsou na spodních skříních použité úchytky z nerez. Taktéž i sokl a těsnící lišta jsou z lepších materiálů v imitaci nerez. Horní skříně se otevírají díky podhmatové liště zafrézované ve dnu skříně. Z horních skříní pak vycházejí police z důvodu plynulejšího přechodu a spojení s dekorem dekoru zadní obkladové desky.

Kuchyně Brno II a materiály

Kuchyně Brno je vyrobena v bílém lamino-lesku od výrobce Kronospan v kombinaci s krásným dekorem tmavého dřeva Egger H3325 ST28. Pozadí za pracovní deskou je v jemné struktuře a barvě Kronospan 7166RS. Materiál použit v roletové skříni jsou lamely z nerezových pásků  o š.1.5 cm a samonavíjecím systémem. Dřez jse požit granitový od firmy Schock.

Spotřebiče jsme vybrali značky Electrolux. Jsou jednou z nejlepších variant cena/ výkon.

 

Kuchyně Brno II – u nás na studiu v Brně

U nás na studiu třebas při kafíčku spolu projdeme požadavky na Váš interiér. Projdeme vzorky materiálů Egger, Kronospan, Senosan a další. Pochlubíme se naší prezentací vystavených vzorků kuchyní, obýváku a vestavěné skříně. Na zadané rozměry se vytvoří v grafickém programu prezentace vytvořené sestavy nábytku a probereme další varianty.

Každý zákazník je pro nás výzvou. Rádi tvoříme Vaše vysněné bydlení, nebo vyřešíme nábytek pro dostatek prostoru uložení věcí, oblečení, či krásnou obývací stěnu pro Vaše pohodlí.

Interiéry Brno není jen interiérové studio. Jsme výrobci nábytku, kteří se přiklánějí k Vašim požadavkům, potřebám a možným prostorům. Dodáme pár rad, doporučení, pomůžeme s výběrem dekorů, poradíme s vhodnými spotřebiči a díky obrázkům se vžít do budoucí realizace interiéru. Přistupujeme ke každému zákazníkovi, jako jednotlivci a věnujeme stejný čas každému jak je potřeba. Interiéry Brno v Home Interier Design–  setkáte se s osobitým přístupem a užijete si plánování naplno. O to víc se Vám pak bude bydlet lépe.