ÚVODNÍ STRÁNKA

Český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na míru

♦ Návrhy, vizualizace kuchyní a interiérů ZDARMA

♦ Dopřejte si nejvyšší kvalitu za nejnižší možnou cenu

NAŠE PRODEJNA


Cejl 72 Brno

Content not available.
Please allow cookies by clicking Accept on the banner

kuchyňská linka na zakázku

kuchyňská linka na zakázku

Kuchyňská linka na zakázku- konstrukce, rozložení

Kuchyňská linka na zakázku v této podobě splňuje maximální funkčnost, vzhled a potřebu úložného místa s pracovní plochou. I potřebas mít vše po ruce a nenachodit mnoho kroků je zde skvělá.

Zákazník v prvopočátku neměl ani představu jak by si linku přál. Původně měl jen požadavek hodně úložného místa a kuchyňskou linku do U. Velká výhoda byla, že u této kuchyně nebyly žádné vývody a instalace rozvedené a zákazník čekal na návrh. Nebyli jsme tak omezení s rozvržením skříní a spotřebičů. Původní návrh byl bez nástavbových skříní do stropu, ale jelikož není spížní skříň a někde je potřeba uložit potraviny nakoupené do zásob, přidala se nástavbová řada a musela se o 15 cm prodloužit zídka za vysokými skříněmi.

V kuchyňské lince máme vestavěnou lednici, troubu s mikrovlnkou a myčku. Rohová- napůl zaslepená skříň využívá prostoru a ve spodní části je k lepšímu přístupu použité kování ledvina Le-mans. dále pak dvě skříně s atypickou šířkou výsuvné zásuvky ArciTech. Dřez v rohové zaslepené skříni, vestavěná myčka, rohová skříň s otočným karuselem, výsuvné cargo (oleje,octy,dochucovatla) a na konci další skříň se zásuvkami. Zde jsou hlavně pro příbory, vařečky, kořenky. Osoba, která zrovna vaří má tak v této kuchyňské lince vše potřebné na dosah ruky.

Kuchyňská linka na zakázku je zde skvělá i velikostí pracovní plochy. Pracovní plocha je zde systematicky rozvržena pro přípravnou část a část kolem vaření. Je také napojena na parapety u okna a tím je zde krásná linie jednoho materiálu a odstínu. Varná zóna je v prostoru, ale dál ode zdi kde je zásuvka. El. zásuvka je ale potřeba i u varné desky a tak jsem vytvořili zvýšení pracovní desky barem. Ten má funkci nejen krycí (prskání ze smažení, pohled do linky), ale bílá deska je zdvojená a v ní je usazená el. zásuvka pro potřeby u varné desky.

Kuchyňská linka na zakázku – materiál, vzhled

Tato kuchyňská linka na zakázku byla zvolena z bílého akrylátového lesku nejvyšší kvality značky Senosan. Ten je nejen specifický hladkostí lesku, ale i úpravou proti poškrábání ve variantě Senosan SCR. Tato kuchyňská linka na zakázku byla zvolena do bílé jelikož zákaznice doplní design pomocí výrazných barev drobnějších předmětů. Díky pracovní desce Egger F 311 ST 87 Ceramic antracitový ,který dodává takový černo-hnědý zemitý nádech a pomocí ALU hranám na dvířkách, ALU soklem a těsnící lištou je bílá krásně zvýrazněná.

U vysokých skříní byly přidány krycí boky, které díky ALU hraně uzavírají sestavu vysokých a horních skříní do celku. Namísto obkladů jsem zvolil kalené sklo, které vyniká odolností a jednoduchostí údržby (žádné spáry pro zachytávání nečistot). Pracovní deska je osvětlena LED technologií po celé délce horních skříní a bar je ze strany jídelny designově osvětlen LED páskem v ALU liště pro chlazení. Díky oknům v tomto prostoru je kuchyňská linka na zakázku krásně prosvětlená a vzdušná. I proto jsem jako úchytky zvolili decentní (tenké) pochromované.

Kuchyňská linka na zakázku různých tvarů a naše kuchyňské studio Brno

Každý zákazník má jiný vkus, rozměry dostupné místnosti a proto návrhy kuchyní jsou u nás zdarma. Zákazník může mít svoji představu a nemusí – to už je práce na naší prodejně v Brně.

Návrh kuchyňské linky – vizualizace je velká pomoc pro zákazníka v možnosti vcítit se do místnosti a představit si své budoucí vaření. Grafický návrh dostane zákazník vytištěný a případně i zaslaný do emailu.Vždy na začátku se bere v úvahu Funkce, design, materiál, spotřebiče, osvětlení a nedílnou součástí ergonomie. Důležité je si uvědomit si klientem kolik vlastně má nádobí, jakých rozměrů, doplňků a hlavně potravin uložených v kuchyňské lince. Sestava skříní, vzhled a spotřebiče není jediné.

Nejen kvalita materiálu použitého na skříně, kde my vyrábíme pouze od předních dodavatelů materiálu, ale kvalita kování. Kuchyňská linka na zakázku obsahuje celou řadu různorodého příslušenství a možností. Kování se rozumí panty dvířek, výsuvy zásuvek, výklop a sklop skříněk a další systémy využití prostoru- různé výsuvné koše, police apod.

Kování používáme zásadně to nejlepší od nejlepších a to značek Blum a Hettich. V tomto případě se nevyplatí šetřit jak si zákazník mnohdy myslí, jelikož na kování v kuchyňské lince je nejčastěji používané z domácího nábytku. Oba výrobci mají různé řady od nejjednodušších a nejlevnějších řad po náročnější a vypracovanější systémy. Tím nejvyšším od značky Hettich je systém Arcitech, který vyniká nejplynulejším dovřením a plynulostí pohybu zásuvek. Od firmy Blum využíváme nejvyšší řady pantů dvířek s integrovaným tlumením v pantu a i velkou variantou výklopných systémů. Tím pak atypická kuchyňská linka není tak strašné slovo, jak se někomu zdá, ale vlastně běžná kuchyňská linka.

Kuchyňská linka na zakázku

Důvodem řešení dostatečně dopředu před realizací je i správné nastavení instalací- zásuvek, vodoinstalace, rozvedením světel apod. V případě špatného vyvedení je možné, že kuchyň je pak omezována v rozmístění a funkčnosti. Jsme schopni zařídit kuchyňskou linku a nejen to. Celý interiér bytu či domu jsem schopni připravit na klíč. Ať už stavební práce, tak i podlahy, dveře + zárubně.

Výška pracovní plochy 84 – 100 cm, hloubka pracovní plochy 60-70 cm u ostrůvků 70-100 cm, vzdálenost pracovních ploch od sebe 100-120 cm, výška horních skříní nad pracovní deskou 55-75 cm. Návrh kuchyně dostane zákazník vytištěný a případně i zaslaný do emailu.

Na materiály je kladen velký důraz. Je mnoho prodejců, kteří používají nábytek z dovozu ve formě „krabic“ a v nich nábytek z desek, které nemají téměř žádné či minimální lisování. Tím se ušetří výroba, ale pevnost těchto dílců je nízká a mnohdy v tomto materiálu ani pořádně nedrží vrut, pant dvířek apod…Navíc u těchto krabicových systémů kuchyňských linek a dalšího nábytku si klient nevybere dekor, či kombinaci dekorů, které by si přál..Tady opět sázíme na kvalitu a používáme materiály osvědčených značek, které návrh kuchyně zobrazí: Egger, Kronospan, Kaindl, DDL, Pfleiderer, Fundermax a další.

Na našem studiu v Brně si můžete detailně prohlédnout některé vystavené kuchyňské linky, případně vzorky barev a dekorů. Rádi Vás zde uvítáme, případně zodpovíme dotazy. Pokud by jste již měli zájem o konzultaci- zde v kontaktech si můžeme spolu domluvit schůzku po telefonu, či emailu.